Питане за педиатър

  • 1 448
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 609
Много моля,ако някой живее в центъра и ходи при лекар в 17 поликлиника,да ми даде име на добър педиатър.
С малкото ми бебче сме в ужас от нашия-на 1 месец бебе,а нищо не ни казва,за всичко питам тук,но ме е страх,че нещо ще пропусна.
Бях в трета и съм страшно недоволна-нищо за Вигантола,нищо за жълтеницата,с която е вече месец,за ваксините аз питам и т.н.
БЛАГОДАРЯ предварително на всички

# 1
  • Мнения: 997
 Здравей, пишеш нещо за "трета". В Трета градска ли имаш предвид? Иначе, не познавам педиатрите в 17 поликлиника. Но напълно подкрепям да си смениш лекаря - от това което разказваш, доста грехове е натрупал......

# 2
  • Мнения: 733
В 3-та градска болница ако става дума за нея, ти препоръчва Стаменов. Невероятен специалист и диагностик. Ако искаш пиши на лични и ще ти пратя телефона. Дори и по телефона дава консултация.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Моето джипи е в 17-та, а жена му е педиатър /в един кабинет са/ и като съм ходила, ми е направило добро впечатление как се държи с пациентите си. Казва се Делчева.

# 4
  • София
  • Мнения: 609
От бързане не съм уточнила,че става дума за поликлиники.Тези двете са ми близо и затова само там имам възможност да ходя,защото съм самичка повечето време,а и кола нямаме.
Ще отида при Далчева,дано имам късмет;ако знаете нещо за нея или друг ще съм благодарна да ми кажете.Все пак имам време-целия юни се сменят лекарите

# 5
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ние се преместихме след много търсене при д-р Циана Маринова в 17-та поликниника ...доволна съм от нея а тя и от години ни е джипи на нас и на родителите ми ... малко ни е далече поликниниката защото живеем в Западен парк но след два неуспешни опита да намерим общ език с педиатрите които са близо до нас и ни е удобно като транспорт,решихме че все пак здравето на детето ни е по-важно ...успен и на теб  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 609
Благодаря на всички,които се отзоваха  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
За жълтеницата ти препоръчвам по-бързо да вземеш мерки, защото 1м. вече е доста дълъг период. По принцип при дълга жълтеница изписват глюкоза. Още като се прибрахме от болницата на 6-ия ден, дойде лекаря и ни изписа 2 банки глюкоза 5% и с това се свърши с жълтеницата. Чао и успех!!!

# 8
  • Мнения: 5 228
Д-р Бойка Иванова от 17-та поликлиника - страхотна е, отзивчива, компетентна, мила, нямам думи за нея.

Общи условия

Активация на акаунт