Имам въпрос

  • 1 042
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
 Здравейте мами!Някой знае ли дали след секцио може просто да те залепят,а не да те шият?Питам за това по повод ,че някой ми каза че в Велико Търново го практикували.Някой чувал ли е за това и съответно правили ли са му такъв вид манипулация?Благодаря ви,дано съм се изразила правилно,че да ме разберете.

# 1
  • Мнения: 1 448
Съмнявам се  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 790
Залепиха ме, но не съм разбрала как и защо. Сега в момента, 1 год и 6 месеца по-късно, личат около 5 см от разреза. Другото се е скрило.

# 3
  • Мнения: 733
Ако се притесняваш да не остане белег недей  Wink. Мажеш с контратубекс и всичко изчезва  Peace

# 4
  • Мнения: 992
аз също съм лепена просто лекаря така е преценил, но незнам защо

# 5
  • София
  • Мнения: 551
И двата пъти раната ми е лепена.Само от двата края имаше по едно конче.

# 6
  • Мнения: 1 942
Ако имаш възможност да те залепят - ДАВАЙ. Измазах сума ти Контратубекс и файда няма. А и след секциото най-неприятно е като те дърпат конците. Дано успееш да намериш лекар, който да те залепи.  Peace

# 7
  • Мнения: 4 621
Доколкото знам зашиват матката а кожата лепят - поне така беше при мен Wink

# 8
  • Мнения: 826
Доколкото знам зашиват матката а кожата лепят - поне така беше при мен Wink

Да и при мен е така. Peace

# 9
  • Мнения: 683
"Доколкото знам зашиват матката а кожата лепят" - и аз така знам. Моята приятелка ражда тук и така процедираха с нея.
Аз раждах ноцрмално.

# 10
  • Мнения: 1 416
Не са ми лепили, но явно често се практикува...  Wink

# 11
  • Мнения: 8 917
Здравейте мами!Някой знае ли дали след секцио може просто да те залепят,а не да те шият?Питам за това по повод ,че някой ми каза че в Велико Търново го практикували.Някой чувал ли е за това и съответно правили ли са му такъв вид манипулация?Благодаря ви,дано съм се изразила правилно,че да ме разберете.
Доколкото знам си е комбинирано, но външно със сигурност го лепят Peace

# 12
  • Мнения: 2 237

 Четейки това,чак сега се сещам че май и мен са ме лепили...Нямах никакъв шев върху раната,а в настоящия момент и белег нямам вече.
Ама съм шматка,викам си,какъв е тоя конец че нямам белег,пък то са ме залепили Simple Smile
Мисля че трябва да питаш опериращия дали ще те залепи.Но със сигурност лепене се практикува Peace

# 13
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
За пръв път чувам, че разреза от операцията може да се залепи  Rolling Eyes
мене ме зашиха, но въпреки това белега ми почти не личи, а аз не съм го мазала с нищо.

# 14
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Мен са ме шили, но предполагам, че лепенето ще е за предпочитане  Rolling Eyes Матката със сигурност я шият, мускулите и вътрешността на корема също  Peace Така знам аз  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт