откъде купувате дрехи на порасналите деца - 14годишни момчета

  • 1 347
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Откъде купувате дрехи на порасналите деца - 14годишни момчета?Ние скоро се прибираме в България и искам да ви питам за такива магазини в София.

# 1
  • Мнения: 660
Здравей !!!

 Купувам от един магазин , намиращ се на ул. " Ангел Кънчев " - идваш от площад Славейков по " Солунска " и веднага първата улица в ляво - магазините са два един до друг , но в единият продават бебешки дрешки , а другият е за големи деца . Носят често стока , доста хубави неща и ишлемета за известни марки .

Поздрави !

# 2
  • София
  • Мнения: 160
Моята дъщеря/също14г./ държи да купуваме от един "модерен" сред съучениците и магазин със странното име "Мухоморка" - намира се на една пресечка на "Гр.Игнатиев" - "Шишман"-входа е на 5 метра в една къща и се слиза по стълби в нещо като мазе. Вътре има дрехи като за тинейджъри и магазина се озвучава с етно музика от типа на "Буда Бар" и мирише на онези източни пръчици.....Сещай се защо толково е популярен.... Simple Smile много странно място ама все оттам иска в последно време разни неща. И още от един спортен - на "Шишман" по надолу/посока Народно събрание/ от ляво след училището втория магазин/само спортни дрехи и стоки/ обаче там цена под 50-60 лв. няма/за обикновен тишърт/. За 1 юни се изръсих с поличка/не нещо особено според мен/ с цели 135 лева Shocked. В този втория по-добре не ходи, че ако им хареса.... Wink но в Мухоморка-та е по-евтинко.

# 3
  • Мнения: 147
 Във фирменият магазин на Bondi в Лозенец има дрехи за големи момчета. Наскоро купих от там за подарък страхотен суичер за 10 годишно момче. Не е скъпо за марков магазин.(за пример:бебешките тениски са по 18-19 лева, панталони и дънки от 29 до 39 лв - уникални!)Фенка съм! Sunglasses Sunglasses Sunglasses
 За големите момчета има страхотна футболна серия от тениски!

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Във фирменият магазин на Bondi в Лозенец има дрехи за големи момчета. Наскоро купих от там за подарък страхотен суичер за 10 годишно момче. Не е скъпо за марков магазин.(за пример:бебешките тениски са по 18-19 лева, панталони и дънки от 29 до 39 лв - уникални!)Фенка съм! Sunglasses Sunglasses Sunglasses
 За големите момчета има страхотна футболна серия от тениски!
Къде точно в Лозенец се намира магазина?

# 5
  • Мнения: 147
Във фирменият магазин на Bondi в Лозенец има дрехи за големи момчета. Наскоро купих от там за подарък страхотен суичер за 10 годишно момче. Не е скъпо за марков магазин.(за пример:бебешките тениски са по 18-19 лева, панталони и дънки от 29 до 39 лв - уникални!)Фенка съм! Sunglasses Sunglasses Sunglasses
 За големите момчета има страхотна футболна серия от тениски!
Къде точно в Лозенец се намира магазина?

Не знам какъв е точно адреса, но ще опитам да обясна как да го намериш:
Като тръгнеш от Хемус нагоре по "Черни връх", горе на Кръста, в търговския център, който ти се пада от лявата страна, точно на спирката на трамвая. Магазина не се вижда от булеварда, защото е по-навътре. Не знам как по-добре да обясна Embarassed Embarassed Embarassed И аз с голям зор го  намерих.

Общи условия

Активация на акаунт