Въпрос към мамчетата раждали в Окръжна болница-Варна

  • 99 207
  • 907
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Здравейте мамчета!
Предстои ми раждане и съм се ориентирала към Окръжна болница-Варна. Мисля да се уговоря предварително с доктор, който да води раждането там, но не съм се спряла още не никого, бихте ли ми препоръчали доктор и колко струва уговорката с него? За сега съм се спряла на д-р Скочев и на д-р Колев, ако имате някакви впечатления от тях моля споделете ги, може и на лични Grinning
Предварително ви благодаря и се надявам да не съм досадила newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аз раждах в ОРКБ и определено съм доволна. Имам впечатления от Д-р Скочев, но ... като гинеколог на майка ми, а тя ходи при него от доста време. Препоръчвам го /макар и индиректно!/.
Леко раждане ти желая!

# 2
  • Мнения: 1 234
 Peace Твърдо съм за СКОЧЕВ!!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Д-р Скочев  Peace.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 676
И аз съм за него!

# 5
Здравейте и от мен Hug
И аз съм се запътила към Окръжна, избрала съм д-р Скочев, по препоръка на приятелки и братовчедка ми и двете си дечица родиха при него!
Надявам се всичко и при мен да мине така гладко както при тях!

Успех на всички! newsm10

# 6
  • Мнения: 1 425
Аз също раждах в Окръжна болница ,но не при д-рСкочев.Приятелката ми ражда при него и е страшно доволна.За това ти го препоръчвам.Успех и безпроблемно раждане!!!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 353
аз раждах при Колев.страшно съм доволна.много ми помогна.личното ми мнение е ако ще раждаш секцио да е при Скочев а ако е нормално да е при Колев.и м-у другото Скочев взима 400-500лв а Колев 200-250 тоова го знам от приятелки ама няма да кажа колко ми взема.Касмет

# 8
Здравейте,
Относно тарифите ви пиша  newsm53 newsm53 newsm53
За Скочев със сигурност зная че тарифите не са 400-500 лв., мои близки родиха преди около 6 м., други преди година....повярвайте ми няма такова нещо с тези бомбастични суми!
Първото което е той изобщо не обявява сума.

Хубав ден на всички и до скоро!   bouquet

# 9
  • Мнения: 17 402
Здравейте,
Относно тарифите ви пиша  newsm53 newsm53 newsm53
За Скочев със сигурност зная че тарифите не са 400-500 лв., мои близки родиха преди около 6 м., други преди година....повярвайте ми няма такова нещо с тези бомбастични суми!
Първото което е той изобщо не обявява сума.

Хубав ден на всички и до скоро!   bouquet


Точно така Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте,
Относно тарифите ви пиша  newsm53 newsm53 newsm53
За Скочев със сигурност зная че тарифите не са 400-500 лв., мои близки родиха преди около 6 м., други преди година....повярвайте ми няма такова нещо с тези бомбастични суми!
Първото което е той изобщо не обявява сума.

Хубав ден на всички и до скоро!   bouquet
И аз така знам. Даваш колкото прецениш  Peace.

# 11
Здравейте мамчета!
Предстои ми раждане и съм се ориентирала към Окръжна болница-Варна. Мисля да се уговоря предварително с доктор, който да води раждането там, но не съм се спряла още не никого, бихте ли ми препоръчали доктор и колко струва уговорката с него? За сега съм се спряла на д-р Скочев и на д-р Колев, ако имате някакви впечатления от тях моля споделете ги, може и на лични Grinning
Предварително ви благодаря и се надявам да не съм досадила newsm78
Здравейте, аз преди година и половина раждах и бях насочена именно към тази болница, аз лично останах очарована. Мила, бях чула относно плащането на лекар, че  е по-добре да не го правиш,защото няма да те поемат докато не дойде лекаря на който си платила. Не зная колко е вярно, но отношението на лекарите е добро и без да плащаш, поне аз съм доволна и без да съм плащала. Скочев беше на смяна и той ме ши, но ме изродиха акушерките. Това е моето мнение. Успешно раждане

# 12
  • Мнения: 98
Мила Нети,уверявам те,че ще се справиш прекрасно и без уговорки със специалисти.Малкият ми син е вече на 1г и 6 м,и се справихме сами само с 2 акушерки.В нощта,когато получих контракции,позвъних на докторката,с която имах уговорка,беше в 3ч,...тя НЕ дойде с мен в болницата,ако бях останала вкъщи/както тя каза/,щях да си родя ей на така на спалнята при мъжа ми..Съпругът ми ме откара веднага и бебето скоро се роди.На смяна беше д-р....с голямо име в града,който така и не дойде да помогне.Акушерките,които бяха дежурни свършиха всичко..и аз разбира се Flutter .Благодарна съм им до ден днешен за всичкото внимание,което ми отделиха.А парите,които бях приготвила за докторицата си ги похарчих с кеф за бебчето!Толкова добра работа ми свършиха.Съветвам те да не се уговаряш,паричките ще ти трябват за толкова много неща...Успех и тренирай с дишането! Wink

# 13
  • Мнения: 656
Мили мамчета, благодаря на всички за отговорите и топлите думи newsm51.

# 14
Мила Нети,уверявам те,че ще се справиш прекрасно и без уговорки със специалисти.Малкият ми син е вече на 1г и 6 м,и се справихме сами само с 2 акушерки.В нощта,когато получих контракции,позвъних на докторката,с която имах уговорка,беше в 3ч,...тя НЕ дойде с мен в болницата,ако бях останала вкъщи/както тя каза/,щях да си родя ей на така на спалнята при мъжа ми..Съпругът ми ме откара веднага и бебето скоро се роди.На смяна беше д-р....с голямо име в града,който така и не дойде да помогне.Акушерките,които бяха дежурни свършиха всичко..и аз разбира се Flutter .Благодарна съм им до ден днешен за всичкото внимание,което ми отделиха.А парите,които бях приготвила за докторицата си ги похарчих с кеф за бебчето!Толкова добра работа ми свършиха.Съветвам те да не се уговаряш,паричките ще ти трябват за толкова много неща...Успех и тренирай с дишането! Wink
Аз също си мисля да раждам в Окръжна болница . Докторката която те заряза  от окръжна ли беше или от друго място ?

Общи условия

Активация на акаунт