"Dendy" в пералнята

  • 4 891
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Пускали ли сте обувките на Денди в пералнята.Аз се колебая нещо,изгреждам ми стабилни,но .. дали са такива?Светли са и не могат хубаво да се изпират на ръка.

# 1
Аз ги пускам-доста се страхувах, но наистина станаха като чисто нови. Слагай смело в пералнята, нашите са синички и на ръка не можех да ги изпера.

# 2
  • Мнения: 3 447
Аз засега само на ръка съм ги прала - с четка и сапун.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Абе момичета, как перете обувки и маратонки в пералня? В някакви торби ли ги слагате или с друго пране? На каква програма?

# 4
  • Мнения: 415
Гуменките "Денди" на малкия пера в пералнята  Peace/след като им измия подметките/, заедно с дрехите на нормална програма, прах, който ползвам в момента и омекотител. Изпират се прекрасно Hug. Маратонките ми обаче, които са бели и от плат нещо не се изпраха добре по този начин newsm78

# 5
  • Мнения: 2 567
Аз на тази фирма имам само пантофи и като ги пера в пералнята нищо им няма.
Сестра ми има обувки от  Dendy и тя ги пере в пералня и пак не са мръднали.

Преди перях на ръка обувките, но вече само в пералнята. Изпират се чудесно.
Пера ги на 40 градуса.

# 6
  • Мнения: 14 654
аз пък бях купила едни пантофи денди и след пране в пералнята ги извадих с отлепени подметки .прах ги на 40 градуса .

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
аз ги пера на 30 градуса и нямам проблем.Не само детските ,но и наши маратонки пера.Без торби и т.н.,така ги слагам

# 8
  • Мнения: 1 547
Гуменки в пералнята без проблем. Текстилни маратонки - също. Обувки - не бих посмяла.

# 9
  • Мнения: 364
смело пера и гуменки и пантофи в пералнята, на 30 или 40 градуса, направо, с цветно пране! не съм имала проблеми досега!

# 10
  • Мнения: 399
Аз пък събирам по няколко чифта и пера в 1 пералня само гуменки, маратонки, пантофи. Никога не ги смесвам с дрехи. Не ми се вижда много хигиенично да пера обувки заедно с дрехи.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Гуменки, маратонки, обувки- всичко в пералнята на 40 градуса, и разбира се  че отделно от дрехите.

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Пускай смело,аз така ги пера,няма проблеми. Peace

# 13
  • Мнения: 723
Гуменките "Денди" на малкия пера в пералнята  Peace/след като им измия подметките/, заедно с дрехите на нормална програма, прах, който ползвам в момента и омекотител. Изпират се прекрасно Hug.

 newsm10 Само да добавя - на 40 градуса.  Peace

# 14
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Оооо, за миг не съм се колебала дори, маратонките сасхто ги перем в пералнята, но ги слагам в стари калъвки за възглавници по принцип. На 40 градуса, програмата за цветно пране.

Общи условия

Активация на акаунт