Как вървят цените на квартирите по Южното 

  • 864
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 884
С последна надежда съм да си уредим карта за море, но ако не стане, ще се наложи да разчитаме на случайността. В тая връзка искам да попитам имате ли представа как вървят цените за нощувка от Приморско надолу- Китен, Царево, Ахтопол и разбира се, Приморско. За хотелите имам някакви предположения, но идея си нямам за частните квартири. Преди две години направих грешката да предплатя почивката ни чрез една агенция и после се оказа, че цените на място са около два пъти по-ниски от това, което ние бяхме платили. Така, че казвайте как вървят това лято квартирките..Предложете някой мил и усмихнат хазяин..

# 1
  • Мнения: 215
При нас в Царево квартирите вървят от 7-8 лв. за легло в стая  с общ санитарен възел  до 15-20 лв за легло в стая със самостоятелен санитарен възел, хладилник и TV. През м. Юни цените са по - ниски от месеците Юли и Август.

# 2
  • Мнения: 193
При нас в Царево квартирите вървят от 7-8 лв. за легло в стая  с общ санитарен възел  до 15-20 лв за легло в стая със самостоятелен санитарен възел, хладилник и TV. През м. Юни цените са по - ниски от месеците Юли и Август.
A можеш ли да ми кажеш и препоръчаш нещо конкретно? както и да ме посъветваш примерно къде е хубаво да отида, и къде да не отивам. Кой плаж е по-добър и в близост кои улици са?
Благодаря предварително  bouquet

# 3
  • Мнения: 215
zoya_k, писах ти на лични.

Общи условия

Активация на акаунт