Някой да се нуждае от препарат ДОНА?

  • 15 313
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 714
Изписаха ми прахчета ДОНА. Проведох лечение, но ми останаха 30 прахчета. Тъй като нямам какво да ги правя, питам някоя мама да има нужда?

# 1
  • Мнения: 1 883
За какво се изписва това чудо  newsm78

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Дано не бъркам, но препаратът май съдържа Глюкозамин сулфат и се използва за лечение на различни проблеми на костите и ставите.

Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 23:54 от bim_bam

# 3
  • Мнения: 714
да, така е, на мен ми го предписа невролог заради проблеми с прешлените на гръбначния стълб.
Ама аз лечението вече го приключих (поне за момента).

# 4
  • Мнения: 2 082
би ли споделила успешно ли е лечението ти.аз в момента пия артростоп плюс ,но гръбнакът продължава да ме боли.аз бих могла да ти купя доната,но съм от ст.загора

# 5
  • Мнения: 714
Ми не мога да кажа дали е успешно лечението, трябва да се пие (поне) един сезон. Аз пих, направих снимки, уж показват подобрение. В смисъл основните лезии (ако така мога да се изразя) не се виждат вече, болките от компресията отминаха.
А за купуването, ми не я продавам Доната бе душа, подарявам я  Hug или я заменям за нещо символично, така де, само за адета (все пак е скъп препарат). Искам да я дам на някой, който се нуждае, лесно мога да я дам в аптека да се продава  newsm78
Питай невролога си дали можеш да я взимаш, според мен ще ти каже да. Можеш да ми пишеш на лични.

# 6
Миличка,преди една година ортопед беше го на  изписал на майка ми за много тежка гонартроза.Не можахме да си го позволим това лечение,защото излиза доста скъпо.Предложиха й изкуствени коленни стави,но тя отказа,заради възрастта си 69г. и естествено с нейната пенсия  е прекалено още по-скъпо.Не и дават гаранция дори и да може,че всичко ще е наред,след като има и тежка остеопороза -5.92.Помагам й с лекарствата в повечето случаи,а те вече не помагат.Ужасни болки има.Моля те, кажи ми при теб болките намаляха ли или изчезнаха?Дали си струва да опитаме?В момента пие чист глюкозамин и ако има поне малка надежда за облекчение,ще намеря начин да й купя,че много ми се свиди.

Общи условия

Активация на акаунт