Кенгуру?

  • 1 437
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 Кога е подходящо да сложа бебе в кенгуруто? Той е на 4 месеца. Рано ли е? newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Аз го сложих много рано - на месец някъде. Така ни каза ортопеда - че не е опасно. Нашето е с подпора за главичката.

# 2
  • Мнения: 1 259
На 40-ия ден го сложихме. Не мисля,че ви е рано Simple Smile

# 3
  • софия
  • Мнения: 495
И аз го сложих от 1-вия месец

# 4
  • Мнения: 1 146
На месец и половина започнах да я слагам и си се разнасяме из къщата така Peace

# 5
  • Мнения: 1 006
А ако кенгуруто няма подпора за главичката,от кога може да се слага?

# 6
  • Мнения: 748
когато започне да си държи главата стабилно. обикновено препоръчват след 2 месец.  Peace

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Можеш вече да го слагаш, не е рано Wink

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ние я сложихме като стана на месец - кенгуруто има подложка за главата.

# 9
  • Мнения: 992
ако няма опора на главичката кенгуруто можеш да е сложи6 когато е стабилна и си държи главичката иначе ако има опора можеш  и към 4о-тия ден  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 281
Можеш вече да го слагаш, не е рано Wink

 Peace

# 11
  • Мнения: 5 299
На 40-ия ден го сложихме. Не мисля,че ви е рано Simple Smile
I az почнах по същото време

# 12
  • Мнения: 2 271
На 3м.Но ми се е случвало само,няколко пъти до сега(вече не и става,пък и няма да седи там)

# 13
  • Мнения: 380
Аз купих ето този модел за бебо.

В упътването пише,че може новородени да се носят в него. Има опора за главата и после като започне да си държи главицата изправена, може да се обърне на другата страна, да гледа напред.
На курса за родители обаче ни казаха, че не е много добре да се носи бебето в кенгуро докато е съвсем малко, защото е в седнало положение. А по принцип преди 6 месеца не е хубаво да се слага седнало и се отразявало зле на ставите...
Предполагам, че за малко ако го слагам няма да е фатално. Най-вероятно ще ползвам мойто кенгуро като поотрасне малко. Преди това в слинг.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Започнах в началото на четвъртия и още си я нося,но вече за малко.

Общи условия

Активация на акаунт