Какви са любимите ви червило и молив за устни?

  • 2 347
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Моето любимо червило е Manhattan №44 в комбинация с молив на Bourjois № 11 newsm10

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Червило "Макс фактор Липфинити" - няколко цвята.
Молив - напоследък не ползвам изобщо. Преди време любимият ми беше на "Белл", но не помня номер.

# 2
  • Мнения: 2 910
 Молив за устни не ползвам, но си имам едно любимо червило на Голден Роуз №109 и вече 8-9г. го купувам.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
И аз не ползвам моливи.
Любими са ми червилата Липфините на МФ. Отгоре слагам прозрачния силикон на Севънтийн и няма махане, пък блести като гланц  Mr. Green

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Молив не ползвам,а червило Лореал или Мейбълин важното е да е течно и с блясък.

# 5
  • Мнения: 7 106
Най-любимо ми на L'Oréal номер 343.
Иначе имам и 1-2 на Bourjois, които също ми допадат, както и едно на Avon, от което съм доста доволна.
Молива ми е на Голден Роуз единия - 213 номер, другия е Miss Claire, ама номера съм го подострила вече  Mr. Green.

# 6
  • Мнения: 723
Най-любимото ми червило е на Golden Rose №27-течно с четка. Друго такова (като цвят и ефект) не съм срещала. Молив пак на същата фирма - в кафявата гама - различни номера пасват.

# 7
  • Мнения: 5 299
Едно червило на Констанс Карол, чийто номер отдавна не се вижда. Молива е на Импала(пак забравих номера, но много трудноо си го намирам) Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 5 313
Имам много любими червила на различни марки.Любимите ми моливи са на Импала.

# 9
  • Мнения: 814
Ползвам предимно течни червила и гланцове (розови) без моливи Flutter. Любимите ми са на Max Factor - Silk Gloss Frost и Manhattan - Twist and taste.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 826
Моливи не ползвам и любимо червило нямам, ползвам предимно гланцове и си купувам всеки път различен, не обичам да повтарям.

# 11
  • Мнения: 6 607
Ейвън и Лореал и аз ползвам рядко молив

# 12
  • Мнения: 1 986
  Любимите ми червила са на Макс фактор и Мейбълин-не знам обаче точно сериите Embarassed;иначе-моливи-всякакви Wink

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Моливи не ползвам отдавна. Червила ползвам всякакви. Последните ми три разновидности са на Ейвън.

# 14
  • Мнения: 35 891
в момента - гланц на Бруклин #20 /Бу е виновна, че си купих гланц, а сега съм влюбена в него  Crazy/
молив - ползвам автоматичен на Орифлейм Нюд от стара серия

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 14:09 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт