Sex sled rajdane

  • 6 072
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 794
Zdraveite ,
rodih predi tri mesetca i polovina i vse o6te izpitvam bolki kogato se opitam da pravia sex ,tolkova silni 4e si ostavat samo opiti
mislq 4e problema e v zashivaneto sled rajdaneto ,
niakoi imal li e podobni problemi i kak gi e razreshil
blgodara vi predvaritelno

# 1
  • Мнения: 922
Аз раждах със секцио и въпреки всичко щом почнахме секса страхни болки. Първите няколко пъти нищо не се получи. Ако не бях родила със секцио щях да си помисля че нещо не съм зашита. Мисля че е психологическа бариара.
Все пак нали си ходила на контролен преглед. Ако ще си по-спокойна можеш пак да отидеш.

# 2
  • София
  • Мнения: 794
Цитат на: didoni
Аз раждах със секцио и въпреки всичко щом почнахме секса страхни болки. Първите няколко пъти нищо не се получи. Ако не бях родила със секцио щях да си помисля че нещо не съм зашита. Мисля че е психологическа бариара.
Все пак нали си ходила на контролен преглед. Ако ще си по-спокойна можеш пак да отидеш.

Не мисля че това е психологически проблем  Cry

# 3
  • Мнения: 288
Аз лично болки не съм имала, раждах нормално, но брах доста ядове със шева след първото раждане. Не ме бяха зашили като хората (бяха ми оставили и плацента "за спомен"), получи се инфекция и пресоя ми в болницата продължи 1 месец и 2 дни. Напълно възможно е и за теб да са се "погрижили" така. Моят съвет е веднага да отидеш на лекар, независимо как си раждала (секцио или нормално). В отделението, в което бях  имаше жени раждали и по двата начина.

# 4
  • Мнения: 5 713
i moja suvet e da otide6 na lekar.az sum sus sekcio oba4e stra6ni bolki ne sum imala.e, v na4aloto ne be6e kakto predi rajdane , no si be6e ponosimo, a az sum si buzlivka.bolka ne ponasjam.
na edna moja prijatelka, tja e s normalno rajdane i  s 6evove, bjaxa i za6ili cjalo meso.vzeli 4e napravili ne6to kato most4e.ta xodi gorkata da i go rejat...taka 4e otidi na lekar.

# 5
  • Мнения: 114
moje bi e dobre da otide6 na lekar, no i pri men na4aloto be6e trudno. parvia pat sled rajdaneto(rodih sekcio) si be6e kato 4e biah devstvena - bolka i nikakvo udovolstvie. postepenno s pomo6ta, nejnostta i vnimanie ot strana na sapruga mi ne6tata se polu4iha i dori sega e po-hubavo ot predi. nedei da se strahuva6 4e niama da se polu4i i 4e 6te boli prosto se opitvaite da si dostaviate udovolstvie, a ne da izpalniavate zadaljenia. uspeh

# 6
  • Мнения: 6 029
Цитат на: zwete
moje bi e dobre da otide6 na lekar, no i pri men na4aloto be6e trudno. parvia pat sled rajdaneto(rodih sekcio) si be6e kato 4e biah devstvena - bolka i nikakvo udovolstvie. postepenno s pomo6ta, nejnostta i vnimanie ot strana na sapruga mi ne6tata se polu4iha i dori sega e po-hubavo ot predi. nedei da se strahuva6 4e niama da se polu4i i 4e 6te boli prosto se opitvaite da si dostaviate udovolstvie, a ne da izpalniavate zadaljenia. uspeh

махни лентичката от аватара
сложи я в подписа!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт