Нека да си спомним къде направихме бебчо

  • 5 413
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
 fertilizationНека си разкажем каде направихме бебчо и да се позабавлаваме.Нашия мишок стана на една почивка за новогодина,в навечерието с мъжа ми работехме и на другиа ден заминахме за Рила и там е станал бебчо,най интересното беше че мъжа ми там видя падеща звезда и си пожела да си имаме бебче така и стана,краия на септември началото на октомври чакаме нашия бебок baby_neutral.А ПРИ ВАС КАК СТАНА МАМЧЕТА??? Joy

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 14:06 от Mamma

# 1
  • Мнения: 5 577
У свеки.  Blush

# 2
  • Мнения: 46 438
Много традиционно  Tired на семейната спалня Laughing тогава живеехме на квартира в Хиподрума и така, както си бяхме на работа, решихме, че ни се прави секс  Embarassed тръгнахме си по рано Joy и право вкъщи Mr. Green

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Първото у свеки, второто у нас Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 416
На една праисторическа кушетка в барачката, което обитавахме в "Бояна"...  Laughing

# 5
  • Мнения: 2 178
Аз нямам деца, но знам аз кога съм правена  Embarassed
Баща ми е работел в Каварна и цяло лято са били с майка ми там.Правена съм на морето и затова съм дошла да живея тук. Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
Тогава живеехме в Италия, в едно много красиво селце Valmaggiore близо до Lago D`ISEO, на 60 км от Милано.Стана през м. август, тогава в Италия са фестите / като нашите събори/. Силно ми се иска да е станало на 11 август- нощта на Сан Лоренцо, когато падат звездите.Само малко да порасне детето и на всяка цена ще то заведем да види на какво красиво място е заченат. Пък може и да повторим  Thinking

# 7
  • Мнения: 883
На рожденният ден на мъжът ми - 08.03. и затова се надявахме да е момиче, но то излезе момче. Правихме го на същата допотопна кушетка, на която са правени мъжът ми и девера, явно на нея само момчета се правят... Сега съм сложила розови чаршафи, пък да видим! baby_neutral То от както сме започнали това е вече втори комплект в розово.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 132
В една чудна мансарда в Созопол...

# 9
  • Мнения: 2 013
В Белград, под бомбите на НАТО, някъде първия ден на войната, може да е било и в една сауна даже...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 983
Къде ли...?
 
В една чудна мансарда в Созопол...
Подобно, ама без мансардата Laughing

# 11
  • Мнения: 5 468
Даже не съм разбрала, как сме направили нашето дете newsm78. То е ясно де, но като ден и час не си спомням. Трябва да е било у нас, защото на друго място не съм съгрешавала. И трябва да е било през август.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
За да съм 100% сигурна би трябвало да знам поне точния ден на зачеването, а аз не го знам, само мога да гадая къде е било.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 926
В къщи, на дивана в хола. 6 май, 2004 г., следобед  Mr. Green

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
В къщи на леглото традиционно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт