ВтОРА юНСка теМА ни ЗАВАри - и кРАй плаЖА коЙ щЕ разТОВари 5-11.06

  • 6 035
  • 196
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Ех и аз да открия една темичка, преди да вляза в необятното мамино препускане между два мишОка Wink

Днес правих бухтички - за тези, които не са на диетка, поднесени с кисело млекце Mr. Green

А за вас момичета - знойни като кокичета - имам сок от червени боровинки билков чай и плодова салатка

....а ако може от тераската си да виждам това

или това

Весел, успешна и слънчева седмица ви пожелавам  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 1 860
 Ех ама и ти с тези бухтички ще ме накараш да не си лягам (то и без това вече съмна от мотане във форума), ами да ходя в кухнята да запрятам ръкави.  food002

# 2
  • Мнения: 7 430
Ех ама и ти с тези бухтички ще ме накараш да не си лягам (то и без това вече съмна от мотане във форума), ами да ходя в кухнята да запрятам ръкави.  food002

Леле....нана, защо не спиш - хайде лягай, а аз утре ще ти пратя малко за закуска Hug
Лека нощ от мен и добро утро на Европата Heart Eyes  bouquet

# 3
  • Мнения: 676
Ееееее, Дидонка този път ме изкуши с тези бухти4ки, направо ми потекоха лигите и да знаеш ако продължаваш в този дух ще си имаш гости от Торонто  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичета  Hug

ЛЕле, Дидка, май отдавна не беШе пускала седмичната ти  Heart Eyes Благодаря за закуската, не чЕ ми се полага  Embarassed Rolling Eyes...

Очичките ми се затварят, ама изчЕтох цялата седмична (от миналата седмица, де...)  Grinning
Аз бях на конференция в Хелзинки, суперска беШе, за първи път толкова много полезни неЩа за мен, събрани в едно  Hug Много бях Щастлива  GrinningСега съм пълна с идеи, само боса да ги одобри  Wink

А иначЕ благодаря за грижата, Калида. СвърШих го писателстването, миналият вторник, в 1 през ноЩа, а в сряда летях за ХЕлзинки рано рано сутрин  Crazy Ама се надявам сега известно време да съм само с един работен ангажимент  Laughing

От ХЕлзинки се върнах вчЕра вечЕрта, ама нямах сили да включА компа даже  Tired

И какво си правите всички??  Hug
МАйка, надявам се да сте по добре с Томи вечЕ...Много е гадно с болестите, знам...ГуШ от мен, и спокойно, Ще мине, ама иска нерви

ТАтянка, надявам сте да сте добре...Не се тревожи заради вида на раждането, нали всичко е минало. Ако е имало някакви поводи за тревоги тогава, педиатрите ги следят, и уведомяват рдителите да правят съЩото...Ама както ти обясняваШ всичко...просто си имаШ малка принцеса  Hug, която Ще е мамина глезанка  Heart Eyes (И аз съм била ревлива, все на ръце, с връЩания след хранене, и какво ли оЩе не...като "примерно" докторско дете...така де, ако не упражнявам знанията на мама в къЩ, къде другаде... Winkа виж ме сега  bowuu)

Ще поработя малко, мили момичета, чЕ съм притрябвала на Шефа  Tired МАй трябва да му разказвам за новите неЩа от конференцията  Crazy

ПрегръЩам ви всички, и се радвам, че съм си пак с вас   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

До по късничко  Grinning

# 5
  • Мнения: 7 914
Дидке , какво изкушение! Hug  love001 Друго си е домашно приготвената закусчица!  bouquet

mama B,
Цитат
Ще поработя малко, мили момичета, чЕ съм притрябвала на Шефа  Tired МАй трябва да му разказвам за новите неЩа от конференцията
-  а за купончета отчет ще иска ли? newsm78 Crazy
Лека работа !  bouquet


Безоблачна , слънчева и усмихната седмица ви пожелавам, момичета! Hug  bouquet

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро и от мен Hug Heart Eyes
Дидката, Hug Heart Eyes 3а 3акуската...
това ми е последната седмица, в неделя сьм си в София 3а 2 седмици... Grinning
хубава седмица на всички малкки и големи Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и сърдечни привети и от нас, Момичета!

Дидка, поздравления за новата ни седмична тема. Когато естетическият вкус се съчетае в рима, резултата е неуписуем. Талантче си си Ти!:hug: Желая Ти много скоро наистина да можеш да имаш тоз бленуван изглед от терасата. А до препускането м/у двамата мишока имаш още няколко седмични темички да пускаш, така че не бързай и Почивай повече! Hug Доста добре си се справила с таз публикация, след като си успяла да изкушиш дори Rayn's Mam и Нана да се включат при нас! Дано и занапред не ни забравят! Peace

...Аз бях на конференция в Хелзинки,...се надявам сега известно време да съм само с един работен ангажимент ...Ще поработя малко, мили момичета, чЕ съм притрябвала на Шефа ...
Мамо Б, вече съм абсолютно сигурна че си Работохолик. Как ще се справяш след Юли, когато малкият принц е до теб, просто не ми го побира главата. Ти писа че ще преаранжираш приоритетите си, но от опит знам, че и много лишения и трудности ще трябва да понасяш. Възхищавам Ти се, на силният дух и волята които имаш и напук на всичко следваш целта си!  Hug Дано шефа Ти приеме новите Ти идей, те само ще допринесат за възхода на компанията Му!

Звездичке, Ти пак ли на работа? Май друго си е раб. среда; срещи, ангажименти, тръпка от срещите с хора! Дано Те удовлетворява! Hug

...това ми е последната седмица, в неделя сьм си в София 3а 2 седмици...
Амей, как фаталистично ми звучи: "Това ми е последната седмица!" Напротив колоко много занапред седмици Ви чакат, пълни с радост и веселие. Завиждам Ти за бъдещото Ви посещение при Софийските баба и дядо. Те сигурно вече тръпнат в очакване да напрегръщат Чаровното си внуче! Как пътувате, с кола или самолет? А Татито ще Ви придружава ли? Thinking

Италианската Ни агитка май още на празнична вълна? Джорджа, хайде разкажи къде ходихте с Масимо, плаж направихте ли вече някъде? Зайченце, Макдирок Вие сте на работа днес и сигурно хич не Вие до писане, но утре да разкажете как изкарахте Републиканският си ден?! Hug

А френската ни бременелка вече по майчинство- Мариакара къде се загуби? Как е, гледкате ли се с Яна, самички ли сте си или си имаш вече БГ помощ? Hug

Мамо Щтрумпф, ние си чакаме разказа за Лазурният бряг! Hug

Майка, приятно изкарване на Кралският Ден, и дано хванете всички дискаунти по магазините и да не забравиш подарък за малкият Хитрушко! Hug

Етка, Ти май вече тръгна на училище и Ники на ясла! Само така, добави и английският към останалите два и ще станеш доста търсена в преводаческата област, а това Ти се удава/ да учиш езици, завиждам Ти!/. Heart Eyes

Елито, пак ли сте си сами с Бадемчето, или още тичаш по адвокатските си срещи? Hug

Лека и успешна нова седмичка Ви желая!

# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей ме на  Hug
Преска4ам насам да ви пожелая весела, успеШна и слън4ева седми4ка и да си хапна от Дидкините бухти4ки и останалите 4удесийки,4е толкова вкусно изглеждат  Blush Embarassed Rolling Eyes
Ма то било много хубаво да си остане 4овек три дни в къЩи (имахме дълъг уик енд  WinkParty
А къде са вси4ки останали  newsm78

# 9
  • Мнения: 7 605
Здравейте моми4ета,

охоооо, Дидке, каква zакуска, греШка няма  Peace

Първо, на патерици, 4естит рожден ден на Мариякара, да си жива и zдрава, много оби4ана и в скоро време Щастлива двойна мама  Hug

И при нас е дълъг уикенд, но кел файда, татито zамина в събота сутринта пък и времето все оЩе е кофти  Sad  Утре в 12 съм при остеопата и направо броя 4асовете, ужас, нямам търпение..... Ще докладвам утре  Wink

Лека и спорна седмица ви желая, само с положителни емоции  Hug

# 10
  • Мнения: 1 049
здравейте и от мен   bouquet
бях на Хърватска вчера цял ден  Peace Много е готино и ефтино, по ефтино от България  Peace Морето е страшно чисто  Peace ето снимки да не товаря форума http://s72.photobucket.com/albums/i168/zai4e/
сега  се отваря натиснете  viaggio isole croate newsm78 #Crazy






Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 00:15 от Zai4enze

# 11
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
здравейте и от мен   bouquet
бях на Хърватска вчера цял ден  Peace Много е готино и ефтино, по ефтино от България  Peace Морето е страшно чисто  Peace ето снимки да не товаря форума

ей, 3айчо, не ми се отваря файла Sad...ние сме намислили да ходим септември месец там вьв ваканция та ми е много интересно....кажи кьде точно бяхте?

# 12
  • Мнения: 1 049
града наблизо е Риека и по картата търсиш островите  аз бях на остров Кърк 25 евро нощувка в апартамент от спалня кухня баня самостоятелни, 10 евро за пържена риба картофи салата бира и минерална вода  Peace

# 13
  • Мнения: 6 390
Привет банда Hug
Дидонке
страхотна софра си ни спретнала душа  Hug мммм кеееф  Heart Eyes

Бобсън,
много се радвам да те видя обратно в темичката  Hug вече ни липсваше Wink

Tatjana
не се притеснчвай за утре  Hug всичко ще бъде ок

Италиянките,
давайте снимки и отчети с тези празници по вашия край  Wink

Зайченце
за съжаление нищо не се отваря, трябва да си направиш албума публичен за да се отваря... всъщност дори и парола не ми иска, а дава грешен адрес... излез си от акаунта и тогава ни даи сайта...
Иначе изглежда супер сте си изкарали  Party давай още, къпахте ли се вече... еййй как ми се иска да се киснеме в морето  Whistling Laughing

Поздрави от мен
и весела и успешна седмица желая   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 049
пробвай сега морето беше още студено  Peacehttp://s72.photobucket.com/albums/i168/zai4e/

Общи условия

Активация на акаунт