Има ли желаещи мами,да спираме цигарите?

  • 11 690
  • 197
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
Моят голям проблем се оказа не сладкото,а цигарите...Искам да ги махна,защото това се оказва даже проблем за социалните ми контакти .Около мен никой не пуши.В работата ми също,разбрах,че някоя си пушела,ама явно се крият,Но аз нали съм си аз,и не се крия.Мъжът ми не пуши,на детенцето как ли му мириша непрекъснато...Идват нейни приятелки в нас,и ме гледат като ,4е ли правя някакво ужасно престъпление,с цигарата в ръка,и кафето в другата..В колата ми мирише ужасно,колкото и да я поддържам..усеша се.Днес се връщам от ти4кането ,и гледам мъжът ми,който щеше да излиза с моята кола и детето,я отворил широко за да се проветрява...и из4аква...направо ве4е ме е срам..а ми е много трудно,само като си помисля,че цигарите ми свършват и усещам как се изнервям.Има ли мами,с такъв проблем,да се сурнем в жестоката бурбъ колективно?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 812
Браво Пинки!
Аз съм ги отказала, но те поздравявам за решението ти. Подкрепям те Peace Peace Peace

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз минавам в графа експушачки и те поздравявам за решението. Когато забременях ги отказах, ставаше ми адски гадно от тях и до сега не ми липсват. Надявам се да не ми залипсват и след раждането и кърменето. Либето все още пуши и е направо кошмар за мен. Смърди ми много гадно от тези цигари и се боря и с него да ги спре, но за сега безуспешно.

# 3
  • Мнения: 260
И аз съм навита да ти кажа....много ми пречат. Лошото е че вкъщи и мъжа ми, и свеки пушат, та един друг се дърпаме надолу. Уж пазим бебка, ама гнусния дим навсякъде се промъква. Сега съм и сесия и не ми излиза фаса от устата, в комбинация с недоспиваето, в очите мязам на невестата на Дракула, страшна гледка е. Много искам да ги спра, бях спряла докато бях бременна, ама после за кой дявол пак ги почнах, и аз не знам.

# 4
  • Мнения: 217
Присъединявам се в поредния си опит да ги откажа. Този път ще успея, не защото, уви имам силна воля, а защото ще ми се наложи по медицински показания, май  Confused

# 5
  • Мнения: 433
Ох, и аз се присъединявам към желаещите, но засега само с желанието оставам. Вкъщи само аз къдя, мъжото ги спря от раз. От един месец замислям да ги откажа, но чакам да ми свършат цигарите.

# 6
Здравейте, и за много искам да ги откажа, но ми е много нервно без цигари. Като начало ще ги намаляме или направо ги спираме (пак)?

# 7
  • Мнения: 2 196
И аз се включвам към желаещите да спрат цигарите/ за пореден път/.
Надявам се заедно да ни е по - лека борбата с тютюна. Peace
Аз мисля да пия  Табекс,дано помогне. Wink
Споделете - мислите ли и вие да използвате някакви помощни средства или ще разчитате само на волята си? Peace

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
и аз ще се включа, защото искам бебе а пуша по 2кутии на ден и не знам ако забременея как ще ми се отрази и дали ще мога веднага да ги спра, но ще опитам ,стискайте палци ,че сигурно ще откача без цигара в устата.

# 9
  • Мнения: 111
Уф и аз пуша по 2 кутии Confusedнаправо ми се гади вече ,ама продължавам..гадна работа ConfusedЕдинственото място където не пуша е колата, поне там не съм осмърдяла Simple Smile
А преди време ги бях спряла от раз за 3 месеца и после айде пак Sad
Иначе съм пробвала и табекс и резултата беше ,че се спуках от повръщане Sickно продължих да пуша Laughing
И сега пак съм се замислила да се отърва от тях, ама тоя път завинаги Simple Smile
Стискам палци на всички! Peace

# 10
  • Мнения: 811
пинки ти си в подходящите условия за спиране-никой около теб не пуши,а около мен всички димят Mr. Green и аз искам да ги спра,но без хапчета ще опитам
хайде да си определим дата искате ли?

Araceli те цигарите никога не свършват Mr. Green

# 11
  • Мнения: 451
Аз преди година ги спрях с Табекс .Много лесно стана и аз очаквах да ми е нервно и какво ли не , но всичко мина приятно .Е качих 10кг.Sad
Но пак че съм ги спряла , защото след  няколко месеца забременях и много се радвам че по от рано успях Simple Smile

# 12
  • Мнения: 630
Вече 6 години не пуша/ да не се залъгваме + 10 кг и нямат сваляне/  а стигнах до кутия и половина на ден. Лошото е че пуших от 17годишна възраст. Стимула да не ги пропуша пак - първо - забременях/и защо не ми се гадеше изобщо - нито от цигари, нито от кафе, нито от вино - едвам ги спрях/, усетих, че ДИШАМ, че имам ОБОНЯНИЕ и мъжа ми/непушач/, че съм миришела на пепелник. Предимствата са - освен дишане без тютюнджийска кашлица, свеж дъх, розова кожа, нисък пулс/много голяма разлика при каране на велоергометър/и други да не изреждам. Мисля, че само воля е спасението и подкрепата на близките. Успех

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Успех на всички ви пожелавам  Hug
Аз засега съм се оказала от тази неравностойна битка... Успокоявам се с мисълта, че пуша 5-6 цигари дневно, много рядко повече. Мъжът ми ги почва и спира, когато и както му е кеф. Каже- след тази цигара няма да пуша, и ги забравя поне за 1-2 години. А аз...

# 14
  • Мнения: 755
Чудесно е, че си решила да ги спреш! Peace Но не се чувствай виновна и това да ти е стимул, просто реши , че ти вредят  и не искаш вече да се тровиш! Успех! Аз все още също пуша , но по малко по 4-5 на ден и все се каня да ги спра..... /срамота/ Embarassed  Rolling Eyes Embarassed Но ти действай стискам палци .... махни отровата!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт