специалисти УНГ във София?????

  • 6 550
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 493
Здравейте,
моя позната от София има с детенцето си много сериозен проблем. Детенцето е на 3г.  и има в гърлото Кандида и Пневнококи също така е резистентен на почти всички антибиотици.
Знаете ли добри специалисти???

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виж в СПРАВОЧНИКА!

# 2
Моето дете има трета сливица и личната му лекарка ни изпрати в Медицински център "Детско здраве", работят с Здравната каса и важат направления от личния лекар. Там има доста и различни специалисти. Намира се в София, ул."Ами Буе"27-29, тел. 02/524297 и 02/9525737. Можете да се обадите за пояснения и записване на час на горните телефони. Нас ни изпратиха при доц. Цоло Цолов, оториноларинголог. Доволни сме от посещенията при лекаря.

# 3
Здравей, чувала съм че изключително добър, ако не и най-добрият специалист по УНГ е проф. Оливинов. Моят племенник го водиха миналата седмица при него, така че ако те интересува пиши ми ЛС, за да ти изпратя координати, защото в момента не ги занм, но ще питам ако се интерсуваш. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 493
"gost" prati mi molqte kordinatite
Blagodarq predwaritelno

# 5
  • Мнения: 6 029
доцент Тодоров:)

# 6
  • Мнения: 178
Офффф, гостът от вчера бях аз, обаче забравих да се логна #Silly  Ето 0888 208 343 проф.Оливинов преглежда в Александровска болница, но трябва задължително да му се обадиш предварително за час, защото има страшно много хора. Simple Smile  Успех!

# 7
  • Мнения: 493
Moмичета, Благодаря Ви за иннформацията. Дадох е на мацката която се нуждаеше ..... тя няма достъп до интернет и просто искаше да разбере мнения и имена
 Close-mas:

Общи условия

Активация на акаунт