за противозачатъчните.

  • 976
  • 12
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
както се очертава май ще пиша вече по честичко тук ,та искам да питам,може ли веднага сле като се спрат противозачатъчните да се действа за бебче и дали наистина след две години пиене шанса да имам близнаци е по-голям?

# 1
  • Мнения: 133
Потентността  Laughing при жените се повишавала след прием на противозачатъчни, защото подтисканата овулация след това си наваксвала тройно!  Shocked
Предишния ми гинеколог твърдеше, че е имал случай при някаква пациентка с поликистоза, която приемала по негова препоръка 6 месеца противозачатъчни - в последвалия цикъл е имала 3 овулации 'засечени' от него! Мацката си забременяла нормално - в смисъл с едно дете е забременяла, но той твърдеше, че вероятността да са близнаци е много голяма!
Успех!  Flutter

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
както се очертава май ще пиша вече по честичко тук ,та искам да питам,може ли веднага сле като се спрат противозачатъчните да се действа за бебче и дали наистина след две години пиене шанса да имам близнаци е по-голям?
Може веднага да се пробва, има го и варианта за близнаци, но ти не се настройвай. Колкото имаш шанс да заченеш още първият месец, толкова и изобщо да нямаш овулация или цикълът да ти се разбърка.
Правете любов без да мислиш и пий фолиева киселина.

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
както се очертава май ще пиша вече по честичко тук ,та искам да питам,може ли веднага сле като се спрат противозачатъчните да се действа за бебче и дали наистина след две години пиене шанса да имам близнаци е по-голям?
Може веднага да се пробва, има го и варианта за близнаци, но ти не се настройвай. Колкото имаш шанс да заченеш още първият месец, толкова и изобщо да нямаш овулация или цикълът да ти се разбърка.
Правете любов без да мислиш и пий фолиева киселина.
там е проблема че аз не изкам близнаци (не ме съдете )и се притеснявам

# 4
  • Мнения: 1 546
леле,и аз дьлго бях на противоза4ать4ни и ве4е 6те бебеправим...4е и в рода ни има близнаци... #Crazyкаквото стане Praynig

# 5
  • Мнения: 191
Не го мислете толкова каквото Господ даде Grinning тия работи и без друго са Божа работа ние правим планове, но живота ни изненадва по най различни начини така, че ви желая скоро да видите вашите чертички и ако бебета са две съм сигурна че няма да ги върнете Laughing Hug

# 6
  • Мнения: 2 019
аз след като ги спрях веднага забременях

# 7
  • София
  • Мнения: 3 108
След спирането на противозачатъчни се препоръчва да се изчака 1-2 месеца, за да се успокои дейността на яйчниците и да се намали вероятността от зачеване на близнаци.

# 8
  • Мнения: 708
аз забременях веднага....ама ги пих само 1 месец   bouquet

# 9
  • Русе
  • Мнения: 856
Пих ги 3г. забременях на 2 месец след спирането им.

# 10
  • Мнения: 308
на моите противозачатъчни пишеше че е хубаво да се изчака 1 месец след като се спрат и има един истински цикъл за да може точно де се определи терминат. Иначе аз забременях 3 месеца след спирането им.

# 11
Здравейте кажете ми нещо за спиралата и колко време след махането маго да се впусна в опитите за второ бебче?
МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ!!!!
 newsm17

# 12
  • Мнения: 7 718
Веднага.

Общи условия

Активация на акаунт