избор между 114 детска градина и 80-та Приказна Калина, помагайте

  • 5 049
  • 32
  •   1
Отговори
  • столицата
  • Мнения: 3 790
В резултат от опита ми при приема в яслата, подадох на няколко места за детска градина. И ето, че сме приети почти навсякъде, където кандидатствахме. Ала и това се оказа, че не е лесно - сега трябва да избирам между 114 ДГ- Лагера и Приказна Калина в Хиподрума /80 ОДЗ/. Похвалиха ми едната от госпожите, които ще поемат първа група в 114. За 80 нямам никаква инфо относно госпожите и  условията в градината. Когата пусках молбата мин. година директорката ми се стори разтропана жена, което е само в плюс за ОДЗ-то. . В 114 са група от 30 деца. Дайте мнения кое ОДЗ да избера моля newsm78

# 1
  • софия
  • Мнения: 4 984
ами моята дъщеричка ще е първа група тази година в 80 одз.Сестра и ще е последна(предучилищна).аз си харесвам градината,но нямам база за сравнение тъй като незнам другите места.важното е че учителките са внимателни.Нямам конкретни похвали ,но това което им харесва е че всички учители те поздравяват,аз и затова незнам коя коя е.Има само една дето не я харесвам( не знам защо-изглежда ми студена, сурова и тъпа) ама много се надявам да не поема тя децата.Идея си нямам кои ще са госпожите,но както ти казах като цяло ми харесва одз-то.

# 2
  • столицата
  • Мнения: 3 790
наистина ли нямате инфо или не ви се пише? Имам нужда от помощта ви? #Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Галимар, извинявай, че се включвам с въпрос, но Калина ще я записваме в 80-та и 114-та градини и за да не стане като с яслата - ти преди колко време записа детенце, че са ви приели и в двете?
Успех ти желая в избора, дано някой ти даде повече инфо!

# 4
  • столицата
  • Мнения: 3 790
В 80 ОДЗ пуснах молба октомври мин година за този септември. А в 114 записването ставаше в първия работен ден на април - за 2006г. на трети, но там мъжа ми е бил в челото на опашката. В 114 е само една група от 30 деца, а в 80 май са 2 или поне 2 групи, като децата от яслата ги прехвърлят автоматично, но като обща бройка май пак приемат повече отколкото в 114. Успех

# 5
  • София
  • Мнения: 294
Според мен "Приказна Калина" е по-добрият вариант!....И аз съм от квартала:)))))Моята класация е "Вихрогонче","Приказна Калина" и на последно място е 114-всеки ден вземам храна от кухнята там  и не съм очарована от това, което виждам......

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Галимар, благодаря ти!
Чернооко, въпросното "Вихрогонче" кой номер е и къде се намира?
Аз все още не съм от квартала, но в момента купуваме апартамент в Лагера и живот и здраве, като го ремонтираме - септември идваме  family Затова съм в такава драма с ясли и градини. В сегашния ни квартал бяхме осигурили всичко...

# 7
  • София
  • Мнения: 294
ЦДГ 162 "Вихрогонче"-намира се в Хиподрума
Ул.Урвич 12
тел: 52 23 29
ето я:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=3decca3c93c866522bfedfb5d873a6 … ame=&size=4x3
Телефона го видях в бг-мама...може да са сложили 8-ца пред него, защото нашия го промениха....така ,че за него не съм сигурна дали е този:)
Поздрави и успех! Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Чернооко, благодаря ти  smile3525

# 9
  • Мнения: 2 241
От чисто професионална гледна точка 80-та е за предпочитане. Simple Smile и впечатленията ти за директорката са верни.

# 10
Според мен "Приказна Калина" е по-добрият вариант!....И аз съм от квартала:)))))Моята класация е "Вихрогонче","Приказна Калина" и на последно място е 114-всеки ден вземам храна от кухнята там  и не съм очарована от това, което виждам......

Незнам какво виждаш, но детето ми беше и в двете градини-"Приказна Калина "и "Вихрогонче" и накрая го преместих в 114-та.Детето ми се чувства най-добре тук,персонала е много внимателен ,полагат се много грижи за децата от страна на учителките и помощния персонал.Така че в 114-та аз се чувствам спокойна за детето си.

# 11
  • столицата
  • Мнения: 3 790
Едната от госпожите, които ще поемат групата в 114 се казва Калина, за съжаление още на съм научила фамилията. Имате ли отзиви за нея и за другата госпожа, с която заедно водят групите?

# 12
Изберете 114 ЦДГ! Едната госпожа се казва Калина Теохарова, а другата Лилия Ботева. Помощник възпитателката се казва лаля Ленче. Работя в този състав от доста години, групите са им много хубави - добър екип са. Мисля, че всички родители са и ще бъдат доволни.

# 13
 в 114 детска градина отношението към дедата е много добро. С едни и същи учителки групата изкарва от първа група до изписването им за училище. Ходят на ски,организират зелени училища, плуване и други допълнителни дейности.
 Млечната кухня въобще не е към детската градина,там само раздават храната.  Simple Smile

# 14
Като родител,чието дете е било в групата на г-жа Калина и г-жа Ботева,мога да ви кажа,че те са страхотен екип. Детето ми с голямо желание ходеше при тях и много ги обичаме. В гупата има ред, децата се чувстват добре,на всяко се обръща индивидуално внимание. Подготовката за училище е на ниво. Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт