За гимнастика и диетолог

  • 1 613
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Може ли да ми дадета координати на диетолог, от който сте доволни.Сега аз кълмя, но като погледна доплнителните 20кг, стриите, огромния задник, дебелите баджаци и ми идва да повърна.
А какви упражнения правите вие?Аз родих секцио преди около месец и май е рано да започвам да се натоварвам, но просто вече не издържам като се погледна в огледалото. Ако в момента не става с упражнение, поне трябва да има някаква диета, съобразена с кърменето.
Мили мами, дайте съвет, че ще се побъркам!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Не е времето сега за диета. Бебето е на първо място.
Намали сладкото и тестяното до минимум. При мен това веднага даде резултат 3-4 кг по-малко.
Яж нормално, малко повече само, не 'яж за двама', от това повече мляко не става Wink
Ако горните не дадат добър резултат, имай предвид, че кърмачките обикновено към 4-6 месец са доста по-слабички... Потрай.
И накрая - разделно хранене, казват, че работи - хем ядеш всичко, хем слабееш... Но не съм го пробвала. От личен опит само предишните изброени Wink

# 2
  • Мнения: 2 529
Буу е права, ако искаш да кърмиш, ще се наложи за известно време да забравиш за диетите. Не се притеснявай, ще отслабнеш в рамките на няколко месеца и то доста плавно, което е много по-добре за кожата от рязкото отслабване Grinning
Упражнения вече можеш да започваш, но не прекалено интензивни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт