Мацки помагайте, че запецнах :)))

  • 6 036
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 942
http://www.samorost2.net/

Това е една малко по-особена игра и ми се закучи та сън не ме хваща! Хайде помагайте! Черпя едно тази, която първа я завърши Wink

# 1
# 2
  • Мнения: 1 492
Слязох долу, но ми се счупи тръбата по която трябваше да ходя и сега... newsm78. Вървят само разни буболечки и една муха се мотае. Ти до къде стигна?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мисля, че трябва да откриеш активните зони в картинката - на мен лично ми е малко скучна. Имаше линкове по едно време тук, ама ....

# 4
  • Мнения: 1 942
ааа и аз минах трудно през това със стълбата. Там в ляво има едно дето спи, като мине покрай него буболечка го чукни по главата да я изяде. Аз стоя на следващото ниво.  newsm78

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз съм до някакво охльоподобно, има един казан, в който се вари нещо. Взех някаква тъпа капачка от едно шише и сега си вися с нея под мишница и не знам какво да правя

# 6
  • Мнения: 431
ааа и аз минах трудно през това със стълбата. Там в ляво има едно дето спи, като мине покрай него буболечка го чукни по главата да я изяде. Аз стоя на следващото ниво.  newsm78

До къде точно си с това ниво? Аз съм при някаква извънземна риба. Стигнала ли си дотук?

# 7
  • Мнения: 431
Аз съм до някакво охльоподобно, има един казан, в който се вари нещо. Взех някаква тъпа капачка от едно шише и сега си вися с нея под мишница и не знам какво да правя

Трябва да сложиш капачката в дупката на тръбата вляво, до двете хоботести създания. Дупката в тръбата е до по-голямото.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Sillveto иди в www.zaigravka.com , влез във форума на подсказки и ще я изиграеш.

# 9
  • в стаята
  • Мнения: 469
Я кажете там с трите малки крана и големия как да се справя #Crazy newsm78

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 16:55 от isi

# 10
  • в стаята
  • Мнения: 469
Хайде няма ли кой да помагне #Crazy
Sillveto иди в www.zaigravka.com , влез във форума на подсказки и ще я изиграеш.
А и този фору защо не го намирам newsm78

# 11
  • Мнения: 3 634
Аз съм там дето с едно фенерче се дърпа едно като кенеф дето е. Ако има и други стигнали до там, да се обадят.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
МинАх го цялото!
Кранчетата се подреждат като червените им краища се срещат вертикално.

# 13
  • Мнения: 3 634
МинАх го цялото!
Кранчетата се подреждат като червените им краища се срещат вертикално.


Мерси!

# 14
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз съм там дето с едно фенерче се дърпа едно като кенеф дето е. Ако има и други стигнали до там, да се обадят.
Отдолу има един кран като дръпнеш и водата слезе надолу го завърти Peace

Общи условия

Активация на акаунт