Mами,каква форма има корем4ето Ви?

  • 663
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 638
Здравейте!
Моето корем4е е на 2 4асти,за6то така 6те питам доки!!!От скоро е запо4нало да се изравнява,но където е пъп4ето си е о6те вдлъбнато навътре!!!Интересно!!!А ина4е Бебо си е добре,до сега върве6е с 1 седмица напред,другата седмица се надявам да видим пола му  Simple Smile
Е,приятен и усмихнат ден!

# 1
  • Мнения: 723
Много странно как така ти е вдлъбнато  newsm78 Но щом всичко е наред с бебо, явно е си е някаква физиологична особеност. Моят корем беше високо  и като топка, даже ми се подиграваха, че съм глътнала кълбото на "По света и у нас"  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 092
Абе я не му се вглеждай толкова - корем като корем  Smile
Моят и да го гледам и да не го си е като топка- футболна добре оформена и шаваща на всички посоки  Blush пожелавам ти всичко най- най  лека бременност и да си родиш сладко и пухкаво бебче  Hug

# 3
  • Мнения: 566
моят корем е високо и леко като заострен. според бабите така са се носили момчетата. е и ехографа показва така за сега

# 4
  • Мнения: 318
Ами моят все още е ниско долу, май като гледам и така ще си остане. Не е много голям, даже все ми казват , че ми е малък за 6 месец. И моето пъпче все още си е вдлъбнато, не е изскочило навън. В този ред на мисли да ви питам дали  и при вас корема сутрин е значително по-мъничък от вечерта например newsm78????

# 5
  • Варна
  • Мнения: 567
Моят корем е кръгличък, с изхвръкнало пъпче. Наистина изглеждам като глътнала топка, ама бебо като почне да мърда и коремът ми се разтяга във всички посоки  Grinning
Не мога да преценя дали е ниско или високо, май посредата някъде.

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 901
Сферични си ми бяха, няма паралелепипеди /каква дума само/, няма пирамиди  Wink.

А за остри и тъпи кореми, според мен си е от физиологията на жената и от там самата форма, а бабите да си приказват каквото искат, аз според тях досега да имах 2 момчета, ама нъцки.

# 7
  • Мнения: 8 917
И моето пъпче до последно си остана вдлъбнато Peace Колкото до коремам и беше по-скоро остър, отколкото да е настрани разширен Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Тук сме се събрали мами с футболисти явно Mr. Green И моят е кръгъл без разклонения, право напред стърчи, пъпчето ми е изкочило вече доста.Ако съм с черна фанелка само от страни се забелязва

# 9
  • Мнения: 483
Moeто коремче също е малко като на две ама като седя, обаче и отгоре е подутичко Simple Smile а иначе като стана е равномерно. Всъщност май не мога да го обясня  Blush
Важното е, че бебенцата се развиват нормално!

# 10
  • Мнения: 1 029
Не се притеснявай от формата на корема си, при всеки явно е различно. Важното е, че са ти казали, че бебето се развива нормално и че всичко е наред. Моят е доста загръглен, но не бих казала, че е като футбол на топка. Пъпът ми не е изпъкнал и нямам по-тъмна черта, както при много бременни. Просто си е въпрос на физиология.

# 11
 Моят корем също е на 2 части и при пъпчето е леко вдлъбнат, но предполагам, че ще се изравни с нарастването на бебчето. Иначе аз сън в 23 седмица и още не могат да ми кажат какъв е полът. Леко  бременеене и споко

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
При мен корема до към 27-28 г.с. беше с подобна форма.Изглеждаше разделен на две части,защото носех бебо ниско долу и точно където е талията се получаваше една по-тясна част/страшно обяснение hahaha/.После,като стана много голямо бебето,корема се изравни и стана огрооомен отвсякъде.Пак си беше ниско,де,имах една педя под гърдите до корема Laughing

# 13
# 14
  • Мнения: 3 760
Моят тумбак беше почти сферичен и ниско поставен.

Общи условия

Активация на акаунт