Относно таза

  • 567
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Мами искам да ви попитам възможно ли е да родя нормално като таза в началото ми е бил 18 а сега 19 бебчето според ултразвука тежи 3.350кг.?Благодаря за отговорите предварително.

# 1
  • Мнения: 3 092
Защо не попиташ лекар ? Незнам дали тук има някой които да ти отговори достатъчно компетентно - а ако има все пак моля за извинение Embarassed

# 2
  • Мнения: 353
Това може да ти каже само лекар,за сравнение моя в началото беше 21 и пак не е един от най широките.

# 3
  • Мнения: 252
Ами сега се връщам от консултация остават ми 2 семици до термина и именно лекаря ми каза ча най - рано другата седмица ще може да ми каже като ме прегледа.А мен си ме тревожи и за това искам да знам по - рано.

# 4
  • Мнения: X
Незнам....може би да, но не съм компетентна.......
Моят беше 17 и родих секцио, но по съвет на няколко различни лекаря, незнам, ако бях пробвала, щях ли да родя нормално, но е факт, че точно преди секциото през ноща бях под наблюдение с контракции и разкритие, но бебето, така и не слезе в малкия таз Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 723
И аз имах същия проблем (в началото с таз 18, в края с 19) - чудех се много и се колебаех дали да не искам планово секцио, но няколко доктори ме увериха, че ще си родя нормално и така и стана-нямах проблеми с таза (Алекса се роди 3140гр.). Един професор на курса за бременни казваше - няма малък таз, всичко зависи от размера на бебето (и по-специално главата). Така че консултирай се с още няколко специалисти.

Стискам палци за леко и безпроблемно раждане!  Peace

# 6
  • Мнения: 4 621
Моят беше 17 и родих секцио, за 19 не знам дали е нормално. Най-добре се консултирай с лекар.

# 7
  • Мнения: 252
Благодаря за отговорите ще се пробам нормално ако има такава възможност

# 8
  • Мнения: 2 274
   Ако доки ти препоръча секцио, по-добре го послушай, за да не се мъчиш като мен! Така и не ми казаха колко ми е таза, но изпаднаха в паника като го премериха като отидох да раждам нормално! Бебо беше 3800г. Родих нормално все пак-дълга история, но с много разкъсвания!
   Няма страшно, слушай доки  Peace

# 9
  • Мнения: 2 885
Нормално с 19 см таз. Консултирай се и с друг лекар.

# 10
  • Мнения: 252
Е явно ще трябва да послушам доктора а не да се правя на издръжлива ако ми предложи операция а много ми се иска да мине нормално но...

# 11
  • Мнения: 468
Аз първия път родих нормално с 19, без никакво разкъсване за щастие. Бебето беше 3.430кг. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт