Малко help?

  • 612
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета Grinning
Аз въпреки че съм далечко още съм мноого далеч от това щастие да имам бебе страдам от излишни кг Sad Но сега съм се заела твърдо до 10 юли да сваля 10-15кг (свалям и качвам доста бързо но разбира се качването по-ми се удава ooooh! )
Сега съм на плодове,зеленчуци и таратор  Но другата седмица организмът ми ще е привикнал и няма да работи тази диетка #Cussing out Тук идват и молбите ми Grinning
1.Коя диетка ще препоръчате?Да не е супата или японската защото от опит знам че при мин не дават резултат Sad Някоя по-бързичка за задържането ще мисля като му дойде времето Whistling
2.Антицелулитния на нивеа или леокрема е по-добър?
3.Масажите наистина ли стопяват обиколки?И колко често е добре да ходя?
4.А отварата от лайка и лимони какво ще кажете има ли някой отслабнал с нея?
10x Предварително
Моля помагайте че лято море....

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте мамчета Grinning
Аз въпреки че съм далечко още съм мноого далеч от това щастие да имам бебе страдам от излишни кг Sad Но сега съм се заела твърдо до 10 юли да сваля 10-15кг (свалям и качвам доста бързо но разбира се качването по-ми се удава ooooh! )
Сега съм на плодове,зеленчуци и таратор  Но другата седмица организмът ми ще е привикнал и няма да работи тази диетка #Cussing out Тук идват и молбите ми Grinning
1.Коя диетка ще препоръчате?Да не е супата или японската защото от опит знам че при мин не дават резултат Sad Някоя по-бързичка за задържането ще мисля като му дойде времето Whistling
2.Антицелулитния на нивеа или леокрема е по-добър?
3.Масажите наистина ли стопяват обиколки?И колко често е добре да ходя?
4.А отварата от лайка и лимони какво ще кажете има ли някой отслабнал с нея?
10x Предварително
Моля помагайте че лято море....



Най-добрата диета според мен е : хапване от всичко, което искаш, но по малко;
упражнения поне 3-4 пъти в седмицата за 30-40 мин, но ефективни за проблемните области;
масаж, когато те мързи да правиш упражнения, който можеш да си правиш и сама - целта е да се подобри кръвообращението на проблемните зони ,което пък помага за изгарянето на мазнините Peace

# 2
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Страхотна диета първа част за 7 дни 4 кг при мен. без натоварване. Но ти това и правиш Simple Smile
Почни някаква диета без да и робуваш като начало, просто да се настроиш на вълната. Виж и тази с типовете тела изглежда обещаващо - само 6 дни, темата е пробразяване на тяллото за 6 дни/книгата на .../

# 3
  • Мнения: 431
А спортуваш ли? Задължително спорт. Peace

# 4
  • Мнения: 5 026
Повече плодове и заленчуци, ограничавай храната след 18 часа и страшно много движение.Успех!

# 5
  • Мнения: 686
Всичко, което са писали момичетата, плюс някоя друга сауна!

Общи условия

Активация на акаунт