Алергия или трета сливица

  • 1 069
  • 5
  •   1
Отговори
Привет!
Пише Ви една раздвоена майка Rolling Eyes
Имам следният проблем - дъщеря ми е на 5г. има по моя преценка алергична кашлица в комбинация с възпалена трета сливица. Предстои ми да взема решение дали да я подложа на операция или да изчакам да я надрасне. Страх ме е от следоперативни усложнения, заради алергията, която има тя.

Някой има ли подобен проблем?

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 22:41 от Fi-Fi

# 1
  • Мнения: 1 883
Вики е с уголемена трета сливица , и е за операция , ама аз все още се ослушвам . До колко годишни ги израстват?

# 2
доколкото съм запозната  след седмата година, а по принцип третата сливица закърнявала към пубертета...само да имаме сили и нерви да го дочакаме.Има ли при вас нощна кашлица?

# 3
  • Мнения: 1 883
Кашлица не , но хърка здраво и имам чувството ,че все е болна newsm78

# 4
Да, хъркането си е основен симптом. При нас той липсва, а в същото време в сряда най-вероятно ще я оперират......Това ми е дилемата....Незнам как ще се справиме със следоперативният период newsm78

# 5
  • Мнения: 3 457
Цитат
Кашлица не , но хърка здраво и имам чувството ,че все е болна
и при нас е така,водих я при един лекар преди време и тои каза че имала алергия аз го попитах по какво разбра,след като до този момент аз не съм установила алергия-каза ,че и били много дълги и лъскави миглите Shocked направо ме разби и аз си тръгнах.Но 2 месеца по-късно наистина направи алергия и аз онемях-сега незнам какво да я правя.Дали са ми тел. на нявкакъв детски лекар алерголог в Александровска болница и се чудя дали да я водя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт