За слънцезащитните бебешки кремове

  • 563
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 309
Искам да попитам,дали е добре да ползвам миналогодишния слънцезащитен крем и това лято?Удачно ли е?Вие какво правите като ви остане?Понякога се е случвало да ползвам моите и нищо ми е нямало на кожата,но все пак се тревожа,как би се отразило на детето ми.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
не би трябвало да се ползва от миналата година
аз ползвам миналогодишен,но е копувам по късно и няма една година откакто е отворен.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 052
И аз съм се чудила (за себе си, де) дали мога да използвам миналогодишен, защото козметичните продукти са с 3 год срок на годност (поне така са задължени). Внимавай само до кога е срока и би трябвало да няма проблем. Но аз се притеснявам да използвам стар за детето - не знам дали съм го съхранявала правилно - все пак съм го носила на плажа, в парка, на слънце, после в накое чекмедже...знам ли...най-вероятно няма да е проблем, само виж дали наистина е в срок на годност!
(добре, че си изгубихме миналогодишния крем в края на миналото лято , та не съм и аз пред тази дилема, но честно казано не бих рискувала)

# 3
  • Мнения: 292
Аз попитах в магазина и ми обясниха, че може да се ползва крема, стига да е в срока си за годност.
На малката и купих нов крем - 30-ти фктор и след 1 седмица го загубих ...сега ще взимаме нов ...
А съм решила, че на баткото миналогодишното плажно масло ще се ползва пак, защото е доста повече от половината, а пък е хубаво ...

# 4
  • София
  • Мнения: 6 912
По принцип козметичните продукти могат да имат дълъг срок на годност,но без да са отваряни.След като се отворят максималния срок на годност е 1 година Naughty

# 5
  • Мнения: 4 629
По-добре купи нов  Peace

# 6
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

 Peace

# 7
  • Мнения: 2 309
Благодаря Ви,момичета!
  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 393
По принцип не е добре да ползваш крема от миналата година,дори да е съхраняван в хладилник.Особено за детския не бих рискувала ,по-добре си вземи нов да ти е мирна главата,както казват хората

# 9
  • Мнения: 1 370
Аз бих си купила нов

# 10
Не ексепиментираи с бебешката нежна кожа и по добре си купи нов

Общи условия

Активация на акаунт