Отслабване и кърмене

  • 2 382
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте,мами!
Дайте съвет  newsm78 за отслабване при условие,че все още кърмя. Имам да смъквам 4-5кг и да стегна корема (след секцио).Голяма част от корема се е прибрал, но има още за прибиране+тлъстинки. Сякаш покрай кърменето напълнях.

# 1
  • Мнения: 694
Никак не е невъзможно-даже килограмите се свалят още по-лесно.След като родих бях 75 кила-за следващите 4 месеца качих още 2-77килограми.робувах на предредсъдъците,че кърмата зависи от храната.На нова година тръгнах да си избирам тоалет и гледайки се в огледалото се разплаках от новата си външност.Взех решение-ще се храня с мярка-започнах от НВД,изпробвах най-различни диети до тук-резултатът 5 месец -15 килограма-остават ми 2 килограма и ще се върна на предишните си .Чувствам се страхотно-плюс това ходя 2 пъти на фитнес през седмицата-да добавя кърмя усилено-нямаме още заместено хранене-кърмя на поискване.Ако искаш става-но с мярка.А ти имаш да сваляш малко-при мен бяха 17 килограма Embarassed

# 2
  • Мнения: 4 629
Движи се повече. Ако имаш възможност да спортуваш е най-добре. Малко фитнес, плуване, тенис...Дори и  лека диета според мен е подходяща (да не ядеш сладко, прекалено много хляб, мазнини).

Аз отслабнах доста след като спрях да кърмя - нямам представа на какво се дължи  newsm78

Успех ти желая

# 3
  • София
  • Мнения: 35 819
По-добре си кърми бебчето.Килограми се свалят, но при една диета има вероятност да ти спре кърмата. Аз бях със Секцио и кърмих едва 40 дена.Бях ограничила храната, въпреки че пиех сокове, ядях мляко и т.н. Колкото и да си качила, те се смъкват, но кърмата няма да тръгне пак, ако спре.
Направо е смешно да споменаваш тия килограми като проблемни. Решиш ли, ще ги свалиш за 1-2 месеца и то без драстични диети.
Сега мисли за бебчо Wink

# 4
  • Мнения: 8 917
По-добре си кърми бебчето.Килограми се свалят, но при една диета има вероятност да ти спре кърмата. Аз бях със Секцио и кърмих едва 40 дена.Бях ограничила храната, въпреки че пиех сокове, ядях мляко и т.н. Колкото и да си качила, те се смъкват, но кърмата няма да тръгне пак, ако спре.
Направо е смешно да споменаваш тия килограми като проблемни. Решиш ли, ще ги свалиш за 1-2 месеца и то без драстични диети.
Сега мисли за бебчо Wink
Peace Първо бебчето и после - мама Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 026

 Peace Първо бебчето и после - мама Mr. Green
.
 На същото мнение съм.И аз имам доста килограми за сваляне(към 10-12), но бебе е с предимство.Време има.Остава волята.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 326
Опитай с разделно хранене! Има доста теми по въпроса, но гладуване не бих ти препоръчала, защото това води до отделяне на токсини в кърмата...........

# 7
  • Мнения: 2 672
грам не можех да отслабна ,докато кърмех.
Не съм се тъпчела с "вредните " храни. Ходех почти през целия ден. Ефект - нула грамчета Simple Smile.
Спрях кърменето и БЕЗ НИКАКВИ ограничения за 6 м. отслабнах 15 кг. Не знам как. Още повече ,че бяха зимни месеци newsm78.
Така че сега си кърми , а пък кг. сами ще си "паднат" Peace

# 8
  • Мнения: 5 103
Мисля, че двете неща са несъвместими това си е мое мнение де.

# 9
  • Мнения: 3
грам не можех да отслабна ,докато кърмех.
Не съм се тъпчела с "вредните " храни. Ходех почти през целия ден. Ефект - нула грамчета Simple Smile.
Спрях кърменето и БЕЗ НИКАКВИ ограничения за 6 м. отслабнах 15 кг. Не знам как. Още повече ,че бяха зимни месеци newsm78.
Така че сега си кърми , а пък кг. сами ще си "паднат" Peace
И аз така,дори по време на кърменето бях качила още 2 килограма.След спиране  без никакви усилия се сваля.

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Кърменето при едни действа отслабващо, при други не. Аз съм от вторите. Започнах да свалям килца видимо, след като спрях да кърмя.
Щом имаш толкова малко, поичакай, ако си от втория тип. Като спреш да кърмиш, ще се възстановиш напълно.

# 11
  • Мнения: 195
ТИНТИРИМИНТИРИ е при мен отслабването в следствие на кърмене! Вече 6 месеца кърмя и съм качила 2 кила от раждането (като родих бях на същите кила както като забременях, но те бяха наднормени така или иначе). Грам не съм свалила от кърмене:( Ама признавам, че се храня с много въглехидрати Embarassed
За стягане и стопяване на корема много ми помага йога. Има такива пози за корем, че да ти падне шапото...

# 12
  • Мнения: 7 430
Кърменето при едни действа отслабващо, при други не. Аз съм от вторите. Започнах да свалям килца видимо, след като спрях да кърмя.
Щом имаш толкова малко, поичакай, ако си от втория тип. Като спреш да кърмиш, ще се възстановиш напълно.

И аз съм като теб... Wink
А ти имаш наистина малко да сваляш и за това поизчакай Peace може и от самосебе си да стане Wink

# 13
  • Мнения: 811
Оооо, никак не е невъзможно да се отслабва, докато се кърми  Laughing
Аз имах да свалям 7 кг след раждането. Свалих ги неусетно и без диети за 2-3 месеца. Дори не разбрах как стана  Simple Smile Движи се повече, пий течности, салати хапвай - но не гладувай!
Успех в начинанието, малко имаш да сваляш  Peace

# 14
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз свалих 10 неусетно, имам още 10 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт