Киста под бенка

  • 1 935
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 219
Да сте имали такова чудо или да сте чували?
Имам една бенка (една от многото по цялата ми кожа) до ухото. За ден-два мястото под нея се поду, стана болезнено и аз реших, че ще се мре, защото ме е стигнал някакъв хипер-ултра скороразвиващ се рак на кожата, който ще ме довърши до 2 месеца най-много Cry
Днес ходих на кожен лекар в Кожния диспансер в 29-та поликлиника. От регистратурата ме насочиха към д-р Светослав Георгиев. Според него е киста. Ще се мажа с някакъв лосион и антибиотичен крем 1 седмица, за да се успокои мястото, и другия понеделник ще ходя в частния му кабинет да изреже кистата. И бенката-предполагам, то иначе не виждам как ще стане.

Чували ли сте за такъв проблем? Как се лекува? Можете ли да препоръчате друг лекар за второ мнение или за извършване на манипулацията? А някакви отзиви за д-р Светослав Георгиев? Освен в Кожния диспансер приема и в частен кабинет на ул. "Раковски" № 63.

Бях толкова гипсирана, че изобщо не го попитах как точно ще реже. Но под "изрязване" не ми се стори да има предвид лазер или нещо различно от скалпел.  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 274
Виви, всичко ще бъде наред!
Стискам ти палци всичко да мине леко и безболезнено!!! Peace

# 2
  • Мнения: 955
Ще следя темата, мъж ми е целия в бенки и всеки ден ги гледаме под лупа  Rolling Eyes
Този защо те препраща към частния си кабинет, вземи си направление и отиди с него във военна, мъж ми ходи там - добри са, но не мога да ти дам име, довечера ако искаш ще го питам ...  Hug

# 3
  • Мнения: 1 455
Чувала съм, че д-р Ботев е един от най-добрите, но нямам лични впечатления все още. Предстои ми да отида при него скоро (все го отлагам... Tired). Задължително се консултирай с още едно мнение. Стискам палци всичко да е наред.
поздрави

ето телефоните на Ботев, ако решиш да се консултираш при него - 9625532 ; 0888465029

# 4
  • София
  • Мнения: 15 219
И аз имах направление за Кожния диспансер, но лекарят каза, че с направление минавам само за прегледа. Манипулацията-в частния кабинет. Няма значение. Да е жив и здрав. Стига да свърши работа като хората. Пък и няма да е скъпо-10-20-30лв. Зависело от дълбочината на кистата.

Дани, благодаря ти за телефоните. Този д-р Ботев в коя болница работи?
Чимихумухуму , попитай мъжа си повече за военна, моля те.
Годзилка, благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт