Аз ли съм най - некадърната майка

  • 3 794
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 643
Хора направо незнам къде се намирам. Малкият вчера за пръв път беше на ясла, и като отидох да го взема ме направиха на пет стотинки. За всичко. Не сядал на гърнето ( аз знам че не сяда и им казах), не искал да яде, искал да сабаря саксиите. Абе направо ужас. Тази сутрин го заведох със страх направо, не стига че то реве, ами и аз се шашкам.
  Започнах да си мисля, че нещо не ставам за тая работа с гледането на дете, ама в къщи не е толкова лош, мисля, че е от стреса и новата ситуация. Ама тая така ме стресира, че на нищо не съм си научила детето.
  Знам, че има много теми за яслите, и моля да ме извините, просто няма с кого друг да споделя тревогите си, и затоваги споделям с вас.

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, без да се засягаш, казвам с лек майтап и пошъл хумор, сигурно си  Mr. Green Но си му най-добрата майка едновременно. Най-обичам да се коментират чужди деца. Санким децата на лелите са най-изрядните, то ако беше така.  ooooh! ooooh!
Не им се връзвай.  Hug

# 2
  • Мнения: 46 434
Ами това е дете на 1г. и 5м., не знам защо очакват да се държи като 4 годишно newsm78

Проблемът не е в теб, аз не бих търпяла подобно отношение  Twisted Evil

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Абе моля ти се. Моят син отиде на ясла на 1година и 6 месеца .Първо коментираха че понеже тръгнал късно затова плачел много. Второ детето ми не ползваше памперс а гърне . Е сложиха му памперса защото много неспокоен бил ,шише и биберон също нямаше.  И сега наскоро пак ама то и второто ли е толкова несамостоятелно.Не знам какво искат да може да прави дете на 1година и половина? Сигурно всичко че те да нямат работа. Mr. Green  Просто да не ти пука . Тия лелки са все недоволни и някой им е крив за нещо.  

# 4
  • Мнения: 7 914
Най-обичам да се коментират чужди деца. Санким децата на лелите са най-изрядните, то ако беше така.  ooooh! ooooh!
Не им се връзвай.  Hug

Страхотно си го казала! smile3521

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хич и не им се връзвай! Те само се чудят с кого да се заядат.

# 6
  • Мнения: 3 447
Оооо, я не им се връзвай! Какво се очаква от дете на година и половина? То да не е куче, че да го дресираш. Умирам си просто разни лелки и баби като почнат с коментарите Tired

# 7
  • Мнения: 5 299
Ами това е дете на 1г. и 5м., не знам защо очакват да се държи като 4 годишно newsm78

Проблемът не е в теб, аз не бих търпяла подобно отношение  Twisted Evil
Точно така. Не позволявай да те правят на глупачка. Вдигни им един хубав скандал, и да си вършат работата, защото точно това трябва да направят ТЕ.

# 8
  • Мнения: X
Проблемът не е в теб - в лелите е, хич не им се връзвай!

# 9
  • Мнения: 5 577
Мойто е на година и осем и е същата работа.

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Изобщо не си некадърна майка - има време детето да се научи на всичко.
Моят мъж казва, че няма накой да не се научил да пишка на тоалетната ... Mr. Green
И аз се вбесявам от коментарите на хората за чуждите деца ... #Cussing out
Детето още е малко, за да се справя само, аз правя сравнение с моят син, който е на 2 год. и 3 мес, а още му слагам памперс през нощта. Даже скоро се научихме за презю деня, но има и фалове ... Laughing
Изобщо не се впечатлявай ...

# 11
  • София
  • Мнения: 6 965
Обясни им на тези "хубавици", че нарочно не си го научила на нищо, защото искаш да знаеш за какво плащаш, а по-точно за професионално обучение по ходене на гърне.

# 12
  • Мнения: 3 423
Направо не мога да повярвам, че има такива безобразия по детските ясли!!!!!
Тия лелки, чичковци или както там ги наричате, не са ли карали курс по детска
психология или от надзиратели в затвор са понижени в надзиратели в детска
ясла. Не знаят ли, че всяко дете е различно, нямат ли подход към всяко, та нали
това им е работата, да им се не знае!

Тия явно не са си на мястото.
Няма ли къде да се оплачеш, служба за децата има ли?
Такова отношение е непристойно, когато става въпрос за деца.
И може да доведе до допълнителен стрес у детето с трайни последици.
Смени въпросното заведение с друго, където персоналът е професионален.

# 13
  • Мнения: 4 392
 ar4ela ,най-ДОБРАТА майка си!
На лелите затова им плащат-да гледат децата и да ги учат,а не да си седнат спокойно, да лафят ,а децата да стоят мирно!
Всъщност аз затова не я давам на ясла,но детската градина няма да ни се размине и отсега знам,че много ядове ще бера с тях! Twisted Evil
Че не сядало на гърнето-ами още не му е време явно!
Бъди твърда с тях !

# 14
  • Мнения: 8 917
Хора направо незнам къде се намирам. Малкият вчера за пръв път беше на ясла, и като отидох да го взема ме направиха на пет стотинки. За всичко. Не сядал на гърнето ( аз знам че не сяда и им казах), не искал да яде, искал да сабаря саксиите. Абе направо ужас. Тази сутрин го заведох със страх направо, не стига че то реве, ами и аз се шашкам.
  Започнах да си мисля, че нещо не ставам за тая работа с гледането на дете, ама в къщи не е толкова лош, мисля, че е от стреса и новата ситуация. Ама тая така ме стресира, че на нищо не съм си научила детето.
  Знам, че има много теми за яслите, и моля да ме извините, просто няма с кого друг да споделя тревогите си, и затоваги споделям с вас.
Яяяя, да си гледат работата - ще те правят на "пет стотинки" - да не би да си завела детето си на детска градина, че да е вече голямо и да разбира? Та това е ясла - там дечицата са мънички и трябва все пак и тези лелки да имат принос за тяхното възпитание - ако можеше да се оправя само,щеше да си остане вкъщи и от време на време да ти се обажда потелефона да ти казва "мамо, ок съм" Mr. Green. Не им се връзвай и не им скланяй глава защото като усетят, че се чувстваш виновна за нещо, което според мен не зависи чак толкова от теб, после ще ти се карат за щяло и нещяло - това е моят съвет Peace

Общи условия

Активация на акаунт