Синът ми яде косми и конци!

  • 1 819
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте майчета. Имам син на 1 годинка, който проявява голям интерес към космите и конците. Ако в ръчичката му попадне конец или косъмче, власинка веднага ги пъха в устата.Скубе ме, разглежда какъв е "улова" и веднага в устата. Вярно, че той непрекъснато е гладен, ама чак пък толкоз.  В момента е 14.200 и е на диета от коло 3 месеца. Горкото дете е хем гладно, хем дебело. Моля ви, споделете имате ли и вие същите проблеми /с космите/, пък и с килограмите.

# 1
  • Мнения: 1 860
 Не е смешно, но искрено се посмях на поста ти.  bouquet
Сега сериозно. Моят синковец е същия, дори не чака да види какво е останало в ръката му ами с рве ръце граби и налапва цялата ми коса. Не знам защо, възможно е да е от познатата миризма, но не мисля че е защото е гладен. Hug

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
А детето ходи ли вече?
Може би повечко движение ще реши проблема с килограмите. Thinking
Моето момче също си похапва добре, но и не спира на едно място - много е подвижен и изразходва енергия. Laughing

А иначе за космите и конците - децата на тази възраст считат всичко за особено интересно и много често го опитват на вкус -  Mr. Green - едва ли е от глад.

# 3
  • Мнения: 8 917
Здравейте майчета. Имам син на 1 годинка, който проявява голям интерес към космите и конците. Ако в ръчичката му попадне конец или косъмче, власинка веднага ги пъха в устата.Скубе ме, разглежда какъв е "улова" и веднага в устата. Вярно, че той непрекъснато е гладен, ама чак пък толкоз.  В момента е 14.200 и е на диета от коло 3 месеца. Горкото дете е хем гладно, хем дебело. Моля ви, споделете имате ли и вие същите проблеми /с космите/, пък и с килограмите.
Миличкият Wink Космояд Mr. Green Как ги хапва като са толкова гадни...бебка се е научила каот види нещо такова на земята и идва и го носи "куук" от "боклук" Mr. Green

# 4
  • Мнения: 56
Още не ходи сам. Водиме се за един пръст. Но не е от кротките деца, непрекъснато е в някакво движение и приключение.  Надявам се, че като тръгне сам ще поотслабне. То и аз и мъжът ми не сме от най-слабичките, де. Лекарите като ни видят  и викат "А, ясно". Ама за детето не е хубаво да е дебеличко, макар че е само за мачкане.

# 5
  • Мнения: 3 447
Миличкият Wink Космояд Mr. Green Как ги хапва като са толкова гадни...бебка се е научила каот види нещо такова на земята и идва и го носи "куук" от "боклук" Mr. Green
Защото е жена, затова... мъжете са по-големи мърлячи Mr. Green
Моят е същият - където види боклуче, прецизно го хваща с два пръста и хоп - в устата ooooh! Внимавам да няма само игли, клечки и други остри неща по земята, а за космите, конците и хартийките си затварям очите... кво да правиш... Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина хем е злояда и капризна, хем яде всички боклуци, които открие. Слава богу, поне навън вече не го прави. Тъй че не е от глад. А за косата - направо ми захапва кичур и дърпа със зъбки...Грижи се косата ми да е филирана по краищата  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 626
Моя син пък е фен на камъните. Само ходи да събира камъни и веднага ги слага в устата.

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 17:27 от ralinikol

# 8
  • Мнения: 2 672
моят всичко лапа, де що види. Затова като тръгне и ставам като разногледа  Crazy

# 9
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дъщеря ми също е пристрастена към космите-търси ги по възглавницата ми,ако не намери си отскубва от мен. Даже на рожденният и ден акото и висеше на косъм Joy Joy Joy-някак е успяла да се скрие и да го глътне.

# 10
  • Мнения: 2 910
Не сте само вие така. Зимата дъщеря ми постоянно си скубеше от елека и слагаше в устата и след това акото беше пълно с влакна Confused

Общи условия

Активация на акаунт