Пазарували ли сте от е-магазин "КОНКОРД"?

  • 5 147
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Пазарували ли сте от електронен магазин "Конкорд"?Някакви впечатления?Препоръки?
Аз никога до сега не съм и много се колебая.
Споделете ако имате някакво мнение по този въпрос!

http://www.concord.bg  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 889
Пазарувала съм, но беше отдавна, преди 5-6 години поне. Какво те интересува по-точно?

# 2
Аз съм пазарувала 3 пъти от там и съм много доволна! Нещата идват след максимум 2 часа по куриер- държат на бързината и качествотото на продуктите Simple Smile
Не се притеснявай, проблеми с тях няма- точни са хората. Обаждат ти се за да потвърдят поръчката и ако имаш въпроси можеш преспокойно да си ги задаваш

# 3
  • Мнения: 1 210
Не ми се е налагало да ползвам електронния им магазин, защото истинския ми е "под гъза". Ако са като каките в магазина всичко ще е наред - не се притеснявай. Много са точни.

# 4
  • Мнения: 18 542
Аз преди 1 час си поръчах един парфюм от тях. Току що ми го донесоха.
Доволна съм от обслужването. Обадиха ми се да потвърдя поръчкатаи я доставиха много бързо.
Сега ще видя качеството на парфюма, но мисля, че всичко ще е наред.  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 795
Чета, какво парфюмче си поръча Grinning

# 6
  • Мнения: 18 542
Трезорчето  Laughing
Сега воня като за световно, чак започна да ми се замайва главата. Май попрекалих  Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 3 795
Честито, със здраве да си го пръскаш  bouquet Не ти ли е силен за лятото?Или си взе новата серия.
А иначе малко по темата, в Конкорд са много качествени стоките Peace

# 8
  • Мнения: 18 542
Силничък е, но на мен много ми хареса и не можах да се стърпя. Пък то и едно лято...

За качеството още не знам, но цените са им добри. Същия парфюм в Сити центъра (май така се казва този новия големия на Хемус) струва с 10 кинта повече.

# 9
  • Мнения: 1 547
Сега се загледах в цените в Конкорд - не ви ли се струват малко височки?

Конкретно  NIVEA антицелулитен гел-крем -  17.90 лв, аз си го купих за 15.70 примерно.
NIVEA стягащ душ-гел с масажор - 9.90 лв, аз го имам срещу 8 лв.
Шампоаните на Керанов също са по-скъпи - 6.50 лв., а иначе струват поне с 1 лв. по-малко.
Не ми се гледат парфюмите, но не виждам причина в онлайн магазин цените на продуктите да са по-високи от реалните магазини.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 795
Скъп е да, особено на фона на останалите електронни магазини.

# 11
  • Мнения: 18 542
Сега се загледах в цените в Конкорд - не ви ли се струват малко височки?
По мои наблюдения парфюмите са по-ефтини.

# 12
  • Мнения: 1 120
Сега се загледах в цените в Конкорд - не ви ли се струват малко височки?
По мои наблюдения парфюмите са по-ефтини.
а как се решаваш да си поръчаш парфюм , без да си го помирисала ? аз не мога така...

# 13
  • Мнения: X
`
Трезорчето  Laughing
Сега воня като за световно, чак започна да ми се замайва главата. Май попрекалих  Crazy
                                                 
Цитат
HugПоздравления и от мен.Направила си добрият избор.Трезора си е класика в жанра newsm10Със здраве да си го ползваш  bouquet

# 14
  • Мнения: 18 542
а как се решаваш да си поръчаш парфюм , без да си го помирисала ? аз не мога така...
Ми аз го помирисах ама на друго място  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт