Предстои ми лапароскопия

  • 6 982
  • 19
  •   1
Отговори
     Здравейте отново, момичета.Всеки ден съм в сайта и така се поуспокоявам малко.Но сега колкото повече наближава датата за лапароскопия ,толкова повече се притеснявам.На 19 юни съм записана за лапаро,много ме е страх,но в името на това да имаме бебе съм съгласна на всичко.Страх ме е най-вече от резултата от лапарото.Какво ще се установи,дали какво ще се предприеме.ИСКАМ ГО УЖАСНО МНОГО ТОВА БЕБЕ!!!Защо господ ме наказва така?Дали това е някакво наказание,карма или...?Незнам.Боли ме много.Посъветвайте ме . Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
Успокой се, Меги! Аз в петък правих лапаро и са ми пресни впечатленията. Първо, нищо няма да усетиш, защото се прави с пълна упойка. Ще помниш първите секунди като легнеш на масата...и край...ще се събудиш в реанимация. Болките /следоперативните/ не са силни, а и веднага ще ти бият инжекция аналгин. Целият ден ще ти бъде замаяно от упойката и гледай да се наспиш добре. Не се страхувай и от резултата! Какъвто и да е той, поне ще си наясно с проблема, а това е голямо облекчение...Питай на лични, ако имаш още въпроси. Ти при кого ще правиш лапарото?

# 2
  • Мнения: 1 320
МОЛЯ, НЕ СИ ПИШЕТЕ НА ЛИЧНИ!

Така повече момичета ще могат да открият отговори на въпросите, които ги вълнуват.

Меги, няма нищо страшно в лапароскопията. Както ти е казала Леа-чрез нея ще получиш отговор на въпроса защо не става. Може нещо да открият, а може да се окаже, че всичко е наред /като при мен, например/. И изобщо, аз съм на мнение, че лапароскопията /когато е направена от кадърен лекар/ не е преживяване, което да те притеснява. Успех!

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Меги, мила кураж и успех.Няма нищо страшно, аз също съм минала от там само че малко по отдавна-преди 1год. Даже и белезите ми вече почти  са се заличили.Какъвто и да е резултата поне ще си наясно как стоят нещата.Успех и пиши като мине процедурата.Къде ще го правиш лапарото?

# 4
        Благодаря ви момичета.Ще го правя в гр.Тутракан,близо до Силистра,при д-р Бойчев.След консултации с други момичета се убедих ,че си е специалист.А колко време се стои в болницата,защото ще ми е за пръв път да съм в болница повече от един ден?

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Може би на различните места е различно, но аз като правих лапарото стоях два дни.Първия ме приеха и ми направиха изследванията, на другия беше лапарото и на третия сутринта ме изписаха. Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 3 123
Не се притеснявай мила,не е толкова страшно-сама ще видиш.Бързо се въстановяваш след това.А за д-р Бойчев и аз съм чувала само хубави неща.Свекърите са от Старо село до Тутракан(от където всъщност е и доктора и баща му-също е бил гинеколог) и свекървата ми е казвала,че е голям специалист.
 Успех и без притеснения!

# 7
  • Мнения: 57
Меги, най-важното е да се успокоиш!
Пожелавам ти успех и дано резултатите са добри!
Аз преди месец и нещо претърпях коремна операция и мога да кажа, че няма нищо страшно, а пък за лапарото казват, че е много по-щадящо и безболезнено, така че съвсем да не те притеснява! А за резултата - не се притеснявай от сега - като го видиш - тогава ще му мислиш. Недей да се притесняваш предварително. Мисля че повечето ни здравословни проблеми идват от нерви и притеснения, така че доколкото е възможно си ги спестявай. Стискам ти палци и дано всичко е наред! Пожелавам ти скоро да се похвалиш с две чертички! И недей да мислиш всеки път дали бебето е станало, а си кавай, че все някой път ще стане! (ех, отстрани лесно се дават съвети, но дано поне малко съм ти помогнала).
Успех!

# 8
  • Мнения: 78
Да не остана и аз назад  Wink . Миличка нама нищо страшно, както са ти казали и другите момичета. Моята лапароскопия беше на 05.05.2006 г. Ще заспиш и няма да усетиш нищо. Само не изпадай в паника. За д-р Бойчев съм чувала само добри неща и предполагам че си в добри ръце. Възстановяването е много бързо една седмица и си нов човек. А за после не мисли. Живот и здраве всичко ще се нареди. Господ не те е забравил. Той просто ни подляга на изпитания за да ни направи по-силни. Успех и пиши после, да не ни забравиш.   bouquet   

# 9
  Благодаря за подкрепата ,мили момичета.Не знам как щях да се успокоявам,ако не бяхте ВИЕ,защото с други не мога да споделям болката си.Тук всички ме разбирате.Ще пиша отново.Чао за сега.

# 10
  • Мнения: 812
и на мене ми предстои лапаро,ти каде ще правиш твоята,аз искам при д-р Александров,но той е в Отпуска до края на Август и сега се чудя към кого да се насоча,иначе операция иска да ми прави д-р Яков МД,моята киста е 4мм и не ми се иска да не режат,като може и по леко да
мине всичко

# 11
 Zdravejte otnovo,zavarnah se uspe6no sled laparoto.Sega sam dobre,dori zapo4nah rabota. sajaliavam 4e nemoga da pi6a na kirilica ,zatova 5e pi6a pove4e posle.Do skoro.

# 12
  • Мнения: 812
ти при кого си направи лапаро? че и на мен ми предстои

# 13
Лапарото го правих в гр.Тутракан при д-р Бойчев.Много съм доволна.

# 14
  • Мнения: 57
Здравей Меги!
Радвам се, че си добре и всичко е минало Grinning. Какви са резултатите от лапарото? Сега вече ще ти стискаме палци скоро да се похвалиш със  EFP   Hug

Общи условия

Активация на акаунт