Китен - Хотел Грийн Парк!

  • 32 928
  • 261
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет, привет!  Joy
Някой ходил ли е там и доволни ли сте от престоя?
Ще бъдем там от 24,06 - 30,06 и ако някой ще е там по същото време, ще се радвам да се запознаем.  Laughing То, ще е голяма случайност, ако ще почива и др. по това време на същото място.  Wink
Ще ходим и с малчо, така че ако има нещо по-специално, което да знам и да ми е от полза - казвайте!  Hug Peace  bouquet

# 1
  • Мнения: 636
Би ли дала линк към този хотел? Какви са условията? Става ли за бебе на 1 г., на което трябва да му се готви?

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Би ли дала линк към този хотел? Какви са условията? Става ли за бебе на 1 г., на което трябва да му се готви?
Ето линк http://visit.bg/sommer/photel.php?hotid=102

# 3
  • Мнения: 155
Здравей,
и ние сме там от 21.06 до 30.06 и аз много бих искала да се запознаем. Laughing И ние ще сме трима, за първа година ще сме там , но казват че е много хубаво. По принцип има много мами от форума, които са решили тази година да почиват там.   bouquet

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хай!
Линк вече  са ви пуснали, а за условията - нямам идея дали става за 1год. дете, на което се готви. newsm78
За първи път ще ходим и се надявам да ни хареса.  Peace Wink
Ася Миленова, ще ти пиша на ЛС.  Peace

# 5
  • Мнения: 2 609
Елии, и ние сме в Китен по това време с друга мама от форума. Peace Не сме в тоя хотел де, ама може да се видим. Hug

# 6
Здравей,
и ние сме там от 21.06 до 30.06 и аз много бих искала да се запознаем. Laughing И ние ще сме трима, за първа година ще сме там , но казват че е много хубаво. По принцип има много мами от форума, които са решили тази година да почиват там.   bouquet
Здравей, ние също ще почиваме в този хотел, но през юли. Като се върнете сподели мнение. Сигурна съм, че ще е ок.

# 7
  • Мнения: 695
Ето сайта на самия хотел http://www.hotelgreenpark-bg.com/
И ние мислим да ходим там през юли.Миналото лято бяхме в края на август и много ни хареса

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ей, дано е наистена хубаво..... Peace
Ще пиша после като се завърнем - живот и здраве!   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 821
маце, супер е хотелчето newsm10.....бравос Hug

# 10
Ето сайта на самия хотел http://www.hotelgreenpark-bg.com/
И ние мислим да ходим там през юли.Миналото лято бяхме в края на август и много ни хареса
Ние ще сме там от 17 до 24 юли, а вие?

# 11
Ето сайта на самия хотел http://www.hotelgreenpark-bg.com/
И ние мислим да ходим там през юли.Миналото лято бяхме в края на август и много ни хареса
А какво е действителното разстояние до плажа, че се срещат информации от 300 до 500 м, а 200 м. си е разстояние все пак?!

# 12
  • Мнения: 695

А какво е действителното разстояние до плажа, че се срещат информации от 300 до 500 м, а 200 м. си е разстояние все пак?!
[/quote]
Сигурно ще почиваме около 10 юли-незнам още,чакаме едни приятели да си дойдат от САЩ и с тях ще ходим.
Разстоянието е около 200-300 м до най северната част на плажа Атлиман /там има едно ресторантче/.Минава се покрай бунгала.Но там не е хубаво , има много водорасли и ако искаш да си там трябва да ходиш още в посока пързалката.Ние ходихме на плаж на ММЦ-то /с автомобил/, който аз препоръчвам.Що се отнася до басейна внимавайте, защото германците още сутринта си хвърлят хавлиите по шезлонзите и по този начин си ги запазват и за вас може да не остане подходящо място.

# 13
  • София
  • Мнения: 558

Що се отнася до басейна внимавайте, защото германците още сутринта си хвърлят хавлиите по шезлонзите и по този начин си ги запазват и за вас може да не остане подходящо място.
Ха, ха! newsm62  Това са го научили само от българите, да знаете!  Ние като бяхме на почивка в Турция, до края на престоя ни всички немци научиха този "трик" от нас и трябваше някой да става все по-рано. Че те като си легнат в 8-9 часа, сутрин в 5 са вече около ресторанта... Sick Sick

# 14

Що се отнася до басейна внимавайте, защото германците още сутринта си хвърлят хавлиите по шезлонзите и по този начин си ги запазват и за вас може да не остане подходящо място.
Ха, ха! newsm62  Това са го научили само от българите, да знаете!  Ние като бяхме на почивка в Турция, до края на престоя ни всички немци научиха този "трик" от нас и трябваше някой да става все по-рано. Че те като си легнат в 8-9 часа, сутрин в 5 са вече около ресторанта... Sick Sick
Само не ми казвайте, че трябва да стана в 6 часа, за да си "метна хавлийката на шезлонга". Звучи жестоко! Сигурно има и някакви по-цивилизовани методи човек да почива на такова място.

Общи условия

Активация на акаунт