ами любовта към тати ???

  • 2 503
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте маманкисладуранки,питам се промени ли ви се отношението към таткото след раждането на бебчо?имам предвид не дали ги обичате по-малко или повече,а дали се дразните от разни дреболийки като например,4е не бършат дупето не бебо като вас.или като трият устата му размазват всичко по бузките  Laughing,ето такива неща?е,да вида дали само при мен е така newsm78

# 1
  • Мнения: 5 103
Oбичамм си го много, колкото преди.
Ми не се дразна от дреболийките.

# 2
  • Мнения: 4 668
Мисля , че го обичам повече , даже разни дребни неща , които преди ме дразнеха в мъжа ми сега не ги забелязвам .  Hug
А колкото до детето - той страшно много се грижи за него , храни го , извежда го , сменя пампреси , къпе го ... Laughing и нямам забележки ! Е ,  един - два пъти  му облече синъо яке и му сложи зелените обувки , ама това не е болка за умиране , направих му забележка и вече не прави така  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 489
В началото се дразнех,че за най -малкото ме пращаше на лекар,но като го скастрих няколко пъти вече не ме праща.

# 4
  • Мнения: 8 917
Здравейте маманкисладуранки,питам се промени ли ви се отношението към таткото след раждането на бебчо?имам предвид не дали ги обичате по-малко или повече,а дали се дразните от разни дреболийки като например,4е не бършат дупето не бебо като вас.или като трият устата му размазват всичко по бузките  Laughing,ето такива неща?е,да вида дали само при мен е така newsm78

Обичам си го като преди, че и повече Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 4 806
повече от преди и не искам да търся причините - просто е факт

и разни такива неща не ме дразнят, напротив - става ми много мило...

# 6
  • Мнения: 4 621
Обичам си го по същия начин както преди Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 672
не мога да се дразня ,тъй като той полага усилия да го направи добре - смяна на памперс например - затова и често му давам да върши каквото там се наложи. По-добре отколкото да стои и да гледа.Както и аз не мога да претендирам ,че правя перфектно всичко Wink

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Мисля , че го обичам повече , даже разни дребни неща , които преди ме дразнеха в мъжа ми сега не ги забелязвам .  Hug
А колкото до детето - той страшно много се грижи за него , храни го , извежда го , сменя пампреси , къпе го ... Laughing и нямам забележки ! Е ,  един - два пъти  му облече синъо яке и му сложи зелените обувки , ама това не е болка за умиране , направих му забележка и вече не прави така  Grinning
Само още го е страх да го къпе.

# 9
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Обичам го повече от преди прекрасен е и в никакъв случай не ме дразнят такива неща.

# 10
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Нашият тати помага много и много го обичаме,но въпреки това все ме дразни начина по който прави всичко,може би защото не го прави точно като мен Laughing

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Обичам го повече от преди  Laughing и понякога наистина се дразня от разни дреболиики. Mr. Green  Ама какво да се прави Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз си го обичам както и преди,но той се чувства леко пренебрегнат.Бебо е все на първо място/и няма как иначе да е/,а преди беше той.Бебо спи между нас и не можем да се гушкаме нощем,както бяхме свикнали преди.Остава по-малко време за други неща.
Той казва,че аз съм се променила много след ражането,но аз не усещам.А може би наистина е така .....Thinking

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 336
О, миналия ден го скастрих, че детето плаче, а уж го гледа. Ама като се замислих, при мен плаче по-често (защото повече е с мен  Laughing ). Така че "грешката е в моя телевизор". Това не значи, че не го обичам. Още повече, че ми става супер мило като гледам как се старае с грижите за децата.

# 14
  • Мнения: 723
не мога да се дразня ,тъй като той полага усилия да го направи добре - смяна на памперс например - затова и често му давам да върши каквото там се наложи. По-добре отколкото да стои и да гледа.Както и аз не мога да претендирам ,че правя перфектно всичко Wink

 thumbsup И аз съм на това мнение - дори да не свърши нещо както трябва, насърчавам го, за да не загуби желание да го прави.  Като знам какви татковци има, които не се занимават с нищо покрай децата си, не мога да се дразня  например от един сложен накриво памперс - важното е, че се старае и има желание.

Общи условия

Активация на акаунт