Шкафче за обувки

  • 2 335
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Искам да си вземем шкафче за обувки, защото малката само ни разхожда обувките из апартамента и ства ужас, давайте идеи....от къде, колко

# 1
  • Мнения: 8 917
Искам да си вземем шкафче за обувки, защото малката само ни разхожда обувките из апартамента и ства ужас, давайте идеи....от къде, колко
По мебелните магазини има голям избор - ходене трябва. Успех Peace

# 2
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
На нашето съкровище шкафовете не са и никога не са били проблем, бърка си и си взема каквото й трябва Simple Smile
Най-любимите й са моите обувки или чехли на ток-както тя казва "тропчени", защото тракат по пода като върви.
Да ни е жива и здрава малката кокетка.

# 3
  • Мнения: 46 484
Нашето е такова, но това не помага на обувките да спрат да се разхождат, хвана му цаката още на първия ден  Confused

# 4
  • Мнения: 216
Нашето е такова, но това не помага на обувките да спрат да се разхождат, хвана му цаката още на първия ден  Confused

Нещо подобно ми трябва, но на половина, като размер на височина, за да мога да сложа огледало отгоре....а ако си поръчам при някой дърводелец дали ще може да го направи готино newsm78

# 5
  • Мнения: 46 484
Да, може и по поръчка, ние взехме готово, защото е по-евтино, а и е част от комплекта с гардероба, искахме да са от 1 вид.
Имаше и същото, но на 2 етажа  Peace

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Искам да си вземем шкафче за обувки, защото малката само ни разхожда обувките из апартамента и ства ужас, давайте идеи....от къде, колко

Нашите кумове продават нещо подобно на това на Никол.
Ако те интересува ще ги питам за цена и снимки

# 7
  • Мнения: 216
Искам да си вземем шкафче за обувки, защото малката само ни разхожда обувките из апартамента и ства ужас, давайте идеи....от къде, колко

Нашите кумове продават нещо подобно на това на Никол.
Ако те интересува ще ги питам за цена и снимки

Ми може да

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Опитай в мебелните магазини, има много богат избор на такива неща. Ние скоро си купихме обзавеждане за коридор, включващо шкаф за обувки, портманто, огледало и нещо като две чекмедженца за тоалетка под огледалото и това удоволствие беше за 100 лв. Полските "конфекции" не са лоши и има интересни неща сред тях. А шкафче като на Никол съм виждала последно в Бриколажа, то е симпатично много, но ние вече си бяхме купили споменатата мебел. Обиколки по магазините и ще си намериш, това което търсиш.

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Искам да си вземем шкафче за обувки, защото малката само ни разхожда обувките из апартамента и ства ужас, давайте идеи....от къде, колко

Нашите кумове продават нещо подобно на това на Никол.
Ако те интересува ще ги питам за цена и снимки

Ми може да

Тяхното е портманто - отдолу е шкаф за обувки с две нива, отгоре е като тоалетка с огледало. От двете страни има закачалки. Центаа е 170 лв.
Не могат да си намерят снимките. Ако си заинтересована ще ги помоля да направят нови, че в момента правят ремонт и всичко и нагоре с краката

Общи условия

Активация на акаунт