На такъв и боя му е малко

  • 5 471
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
Чудех се дали да споделя, но от три часа място немога да си намеря и ще го разкажа #Cussing outТака...двете с малката си ходим на един плаж още откато беше бебе ( може би някои знаят Бургаските солници-там накрая има едно плажче, до което се стига с кола и е винаги населено в рамките на нормалното), та отиваме днес там...семейства,дечица,кофички...нормални истории обаче решихме да поостанем повече и хората малко по малко взеха да се разотиват. По едно време се оглеждам и виждам,че най-близкото семейство си е опънало хавлиите на едно 200 метра от нас, а пък останалите по-близо разположени хора са все мъже.Викам си Ок, колата ми е 3 метра като ни писне събираме хавлиите и си тръгваме. Малката си играе на пясъка на брега ( не я изпускам от поглед, че е много палава ) и по едно време ми се набива на очи как един приблизително 35 годишен пръч влязъл в морето до коленете ГОЛ и подскача точно пред детето. Извиках я аз веднага, изгледах го на криво, а той седи и ми се хили. Честно да си кажа хвана ме шубето, прибрахме багажа и сме седнали в колата да и бърша крачетата от пясъка, а тя ми казва " Мамо тоя чичко какво прави ? "... Извръщам глава и виждам как въпросния ( вече излязъл явно от морето ) застанал гол точно срещу нея и сещайте се какво прави! Направо се разтреперах, немога да сваря да затварям вратите и да паля колата...Такъв с кеф да го хване някой и да го смачка от бой ама пак ще му е малко. Обаче аз го запомних и другия път няма да отида сама...лошо му се пише #Cussing out

P.S Всъщност сега като се поокопитих да попитам, Вие как щяхте да постъпите на мое място?

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 20:31 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 7 474
Ей, гнусни типове ooooh! Ти ако не беше сама , нямаше да смее гнусния чвор. Много мразя такива #Cussing out  Дано не ви се случва пак  Praynig

# 2
  • Мнения: 520
 ooooh!Божееееее , той не е за бой , а за затвор #2gunfire

# 3
  • Мнения: 4 664
Ей, гнусни типове ooooh! Ти ако не беше сама , нямаше да смее гнусния чвор. Много мразя такива #Cussing out  Дано не ви се случва пак  Praynig
Гадно ми стана заради детето, защото определено ми се стори, че болния му мозък проявяваше интерес именно към нея.То какво да направи човек в такава ситуация? Хубаво да не се панира ама честно направо ми се подкосиха краката докато я набутвах малката в колата

# 4
  • София
  • Мнения: 1 979
На този му трябва бой, бой, бой да не може името си да каже накрая...аааа....Изрод с изрода.... Rage

# 5
  • Мнения: 3 405
Това е много гадно. Аз си спомням един такъв дето се качваше на стол пред прозореца на стаята си /в едно миньорско общежитие/, с кърпа на лицето и съвсем гол и правеше...знаете какво. Ние, децата, го видяхме и се развикахме, но наглецът си излизаше и през следващите дни. Гаден ексхибиционист.
Тия са за затвора, по бързата процедура. И как само се хилят, мръсниците. Най-гадното е, че все пред деца се показват.

# 6
  • Мнения: 4 664
Най-гадното е, че все пред деца се показват.
Определно пред деца...днес като стана това и се сетих колко ме беше страх едно време да ходя в морската градина посред бял ден,защото зад всеки трети храст имаше по един такъв

# 7
  • Мнения: 1 860
 Ужас... #Cussing out
Нямаше ли как да звъннеш на полиция?

# 8
  • Мнения: 4 664
Ужас... #Cussing out
Нямаше ли как да звъннеш на полиция?
Те докато дойдат трябваше да стоя и да го залъгвам с присъствието ни... нямаше да издръжа

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Все повече извратени хора има Sick

# 10
  • Мнения: 22 516
ooooh!Божееееее , той не е за бой , а за затвор #2gunfire
Другия път да не си сама и мъж ти да му хвърли един бой на мръсния изрод.Ей,понякога имам сатанински желания да утрепан някой.Грях ми на душата,ама тоя бих го застреляла.

# 11
  • Мнения: 4 664
ooooh!Божееееее , той не е за бой , а за затвор #2gunfire
Другия път да не си сама и мъж ти да му хвърли един бой на мръсния изрод.Ей,понякога имам сатанински желания да утрепан някой.Грях ми на душата,ама тоя бих го застреляла.
Точно така съм го замислила ще го и в.... такива трябва да ги кастрират

# 12
  • Мнения: 47 888
това е ужасно!нямаше ли кой да ви помогне! #Cussing out

# 13
  • Мнения: 2 495
Кофти работа newsm11най-вече за детенцето

# 14
  • Мнения: 7 914
ooooh!Божееееее , той не е за бой , а за затвор #2gunfire
Другия път да не си сама и мъж ти да му хвърли един бой на мръсния изрод.Ей,понякога имам сатанински желания да утрепан някой.Грях ми на душата,ама тоя бих го застреляла.

И защо да ти е грях?! #2gunfire -  са най- малкото което заслужава!

Общи условия

Активация на акаунт