Плажно масло Nivea

  • 1 689
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
Решила съм другия месец вече да походя на плаж и искам да си взема конкретно масло на Нивеа.Можете ли да ми препоръчате кое е хубаво,и да хваща по-бързо тен? Миналата година една приятелка си беше взела Нивеа с кокос, в кафяво прозрачо шише,мисля,че беше фактор 2 или 6.Мазах се с него и не изгорях много,съвсем леко само първите 2 печения,по скоро от него  почернях по-бързо.Та го търся това вълшебно масло,но нещо не мога да го намеря.Ако са му спрели производството препоръчайте пак такова подобно ако знаете,но пак да си е Нивеа? Wink

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
В Метро има всякакви на НИвеа

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Решила съм другия месец вече да походя на плаж и искам да си взема конкретно масло на Нивеа.Можете ли да ми препоръчате кое е хубаво,и да хваща по-бързо тен? Миналата година една приятелка си беше взела Нивеа с кокос, в кафяво прозрачо шише,мисля,че беше фактор 2 или 6.Мазах се с него и не изгорях много,съвсем леко само първите 2 печения,по скоро от него  почернях по-бързо.Та го търся това вълшебно масло,но нещо не мога да го намеря.Ако са му спрели производството препоръчайте пак такова подобно ако знаете,но пак да си е Нивеа? Wink
Има го виждах го миналата седмица в центъра на Ангел Кънчев в една парфюмерия,готино е найстина, евтино и хубаво мирише.Аз си взех 8 фактор мляко,обаче,с блестящите частици,направо съм влюбена в него,страшно е Heart Eyesа олио имам от миналата година  септември месец бяхме в Кипър,почти цяло шише FlutterА олиото е 2 фактор,няма по-висок

# 4
  • София
  • Мнения: 211
и всичко е на Нивеа нали- и олиотот и маслото?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 044
и всичко е на Нивеа нали- и олиотот и маслото?
Олио или масло- едно и също е WinkНякой му казва масло,друг олио Grinning

Общи условия

Активация на акаунт