Олио за бърз тен?

  • 39 436
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
Момичета, препоръчайте някое плажно олио от което сте получили доста савяф загар...По принцип от което и да е олио се получава, но съм чувала, че има някои доста по-скъпи, които имат наистина поразителен ефект.Ще прежаля паричките, че съм бяла като саламура и ме е срам една пола да сложа...Благодаря Ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 252
Аз съм ползвала на нивея и има добър ефект може да опиташ с него newsm10

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Да ти кажа ли един евтин, но миризлив метод - мажеш се с краве масло /за ядене/. Без майтап - пробвала съм го. Проблемът е, че намирисваш после, докато се изкъпеш. Но ако ще се печеш някъде, където няма много народ, който да изгониш  Wink става. Тенът става много хубав и най-вече бързо се почернява.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 64
Миналата година бях с Gabana  с каротин направо не повярвах  колко бърз ефект имаше.След првата баня бях на кафеви и бели петни  понеже не се бях намазала хубаво там кадето беше мазано беше станало кафяво.Не е много скъпо около 8 лв.беше на Метро. Hug

# 5
  • Мнения: 13 512
Cabanna sun-с каротин.Много бърз ефект има! И миналата година пробвах на Ейвън едно олио спрей-на кокос мирише,също е много добро

# 6
# 7
  • Мнения: 231
Ще прежаля паричките, че съм бяла като саламура и ме е срам една пола да сложа...
И все пак не забравяй, че олиото е с прекалено нисък фактор - трябва първо да почернееш добре, преди да го използваш, защото иначе може да си навлечеш главоболия. Confused

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз имам един изпитан метод за супер бързо почерняване, подобен на този с маслото  Wink. Правя го обаче, само като имам вече малко тен, като съм сама /напр. на терасата у нас/ и за по-кратко време.
Зехтин+ракия 50:50 - хваща супер бързо, за това трябва да се внимава.

# 9
  • Мнения: 67
Аз имам един изпитан метод за супер бързо почерняване, подобен на този с маслото  Wink. Правя го обаче, само като имам вече малко тен, като съм сама /напр. на терасата у нас/ и за по-кратко време.
Зехтин+ракия 50:50 - хваща супер бързо, за това трябва да се внимава.
чувала съм за този метод наистина резулатите за чудесни,една приятелка на майка винаги така се маже на морето,мисля да пробвам тази година

# 10
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
След това обаче трябва здраво да се мажеш с лосиони, за да не ти изсъхне много кожата от ракията.
За морето малко силничко ми се вижда, там винаги слагам слънцезащитни.

# 11
  • Мнения: 5 475
Cabanna sun-с каротин.Много бърз ефект има!

И аз съм доволна от него!  Peace

# 12
  • Мнения: 2 274
Палмово масло

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
Cabanna sun-с каротин.Много бърз ефект има!

с какъв фактор е?

# 14
  • Мнения: 5 103
Има нещо от което бях невероятно доволна ВАЗЕЛИН ЗА ПЛАЖ, едно момиче го беше купила от Гърция , просто невероятно беше, незнам дали се продава в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт