вярвате ли в урочасването?

  • 11 696
  • 121
  •   1
Отговори
На 19 години сам и сам вече в 6 месец...
От както саобших прекрасната новина на хората около мен,не съм спряла да боледувам.
Преди няколко дена се разболях много яко и не ми минава с дни,въпреки антибиотиците,които ми изписаха лекарите.
Направих едно нешо,за да разбера дали сам уручасана - една чаша с вода,която някои поставя малко над главата ви застанал от лявата ви страна,а някой друг от другата ви страна чупи в чашата едно яйце.Ако в чашата се издигне белтъка като паяжина значи сте уручасани.При мен стана точно така.Веднага направихме с майка ми едно нешо против юруки,с което ми е спасен живота като 4 месечно бебе и то от лекар - в една чаша се гасят три клечки от кибрит и три пъти с тази вода се измива лицето на уручасания.След това водата се изхвърля зад рамо без значение от кого.Уверявам ви,на следвашия ден вече се чуствах по-добре.
Може да не вярваме на такива неша,но ако няма какво друго да се направи по-добре пробвайте...

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 18:57 от Reza

# 1
  • Мнения: 46 516
Щом не ти минава от антибиотиците, значи това не са точните антибиотици. Иди на друг лекар, за да не се усложно положението.

За другото- без коментар  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 790
Отиди пак на лекар, вероятно ще ти смени антибиотика.
Явно всички сме "изтрещели" и то много здраво....

# 3
  • Мнения: 1 866
Не вярвам в уроките и точно това ме предпазва.
Избягвам и антибиотиците също.  Grinning

# 4
  • Мнения: 445
Със светена вода. Мия челото на синчето си и пръскам в цялата къща.

# 5
  • Мнения: 46 516
... Явно всички сме "изтрещели" и то много здраво....

Изкушавам се да препоръчам една доста добра тема, която тече в момента в Клюкарника Outta Joint

# 6
  • София
  • Мнения: 39 761
Изобщо не се поддавам на подобни "уроки", "магии" и т.н.
Мамите са казали, щом не минава от антибиотици... значи трябва да се сменят.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Изобщо не се поддавам на подобни "уроки", "магии" и т.н.
Мамите са казали, щом не минава от антибиотици... значи трябва да се сменят.
newsm10

# 8
  • Мнения: 670
Не вярвам.

# 9
  • Мнения: 723
Ух, как ми се иска да не вярвам...Щеше да ми е толкова по-лесно и нямаше никога да ме хващат. Обаче са ми се случвали такива неща, че нямам друго обяснение, въпреки че по-скоро вярвам в силата на негативните мисли (и на другите, и на моите), отколкото точно на уроки.

# 10
  • Мнения: 911
Еее, стига де, я си отиди на лекар и не се психирай от такива бабини деветини.

# 11
  • Мнения: 4 621
Не вярвам на такива неща. Отиди на лекар и не се тормози с глупости. Както вече са написали мамите просто ще трябва да се смени антибиотика. Успех Simple Smile

# 12
Изобщо не се поддавам на подобни "уроки", "магии" и т.н.
Мамите са казали, щом не минава от антибиотици... значи трябва да се сменят.

А това с белтъка става винаги при топла вода или вода с киселина в нея - и номерът се използва от шарлатаните да плашат лековерните.

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Щом не ти минава от антибиотиците, значи това не са точните антибиотици. Иди на друг лекар, за да не се усложно положението.

За другото- без коментар  Laughing
Peace И за другото може да отидеш на лекар! Peace

# 14
  • Мнения: 1 117
Не вярвам на уруки! По скоро трябва да те прегледа пак лекаря и тези антибиотици не са ли вредни по време на бременност ? ooooh!Против съм всякакви антибиотици !

Общи условия

Активация на акаунт