Babymesse във Виена

  • 431
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 399
За тези от вас които живеят във Виена може да е интересно че в петък, събота и неделя в Stadthalle ще се проведе Babymesse. Това е линка към страницата на събитието: http://www.babyexpo.at/wien/index.htm. Ако някой го е посетил миналата година, може да сподели впечатления и да каже струва ли си защото входът е платен и струва 7?/човек.

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
далечко ми е Виена та3и година, но 3а другата ще се постарая да и3мисля нещо като дьльг weekend Laughing...а ако някой е ходил ще ми е интересно и на мен да сподели

# 2
  • Мнения: 3 880
За Виена неzнам, но миналата година бяхме на Babymesse при нас и като чета програмата ми се вижда подобно (само дето хапването при нас беШе осигурено от чичко "HIPP" Wink) Мъжът ми беШе на мнение, че не си е струвало, аz не бях нито раzочарована, нито впечатлена, но и двамата бяхме единодуШни, че таzи година няма смисъл да ходим, един път стига (то и бебето порастна вече де Laughing)
Поzабавлявахме се в къта с играчките, дребната хапна и пийна на корем хипски манджи, пораzгледахме Щандовете, събрахме някоя и друга мостричка (оЩе ми се търкалят неиzполzвани в Шкафа Embarassed) и "убихме" по_голямата част от деня Simple Smile Искам да кажа, че ако човек няма намерение да купува неЩо специално и да се информира си е zагубивреме, но иначе предполагам, че е полеzно zа хора, които тепърва zапочват да се приготвят zа бебе...

# 3
  • Мнения: 4 399

Поzабавлявахме се в къта с играчките, дребната хапна и пийна на корем хипски манджи, пораzгледахме

Вие поне сте били на възраст да се забавлявате с играчки и да си хапнете манджа на Хип.  LaughingАми ние най-вероятно ще опищим орталъка и ще си тръгнем гладни и кисели... Confused А цените как бяха? Има ли някакво намаление и оферти или са нормалните?

# 4
  • Мнения: 533
Аз съм планирала ходене в петък, така че след посещението ще споделя мнение. Настроила съм се, че ще е по-скоро "утрепване на времето", че с тия студове и дъждове от една страна и прохождащо дете от друга вече ми се изчерпаха идеите  къде да я водя.

Общи условия

Активация на акаунт