Колко деца искате?

  • 2 557
  • 139
  •   1
Отговори
 HugВинаги съм искала голямо семейство с поне три деца. Сега обаче съм в осмия месец с първото и направо се чудя кой и с какъв ъкъл би се подложил отново на това Sick
То сигурно се позабравя, ама ......Не ми се вярва да се осмеля някога пак да преживея тези 9 месеца #Crazy

# 1
  • Варна
  • Мнения: 974
Ами честно казано и аз исках много, поне 3;)
Но клкото по-голяма става дъщеря ми все по-малко деца искам.....Дано поне имам още едно, да не се разкандардисам и за него!!

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Винаги съм искала 2 деца и не съм се отказала.Още 1-2 години и ще работим и за второто!

# 3
  • Мнения: 911
Аз искам най-много две, мъжа ми - поне три. Та ще видим... Laughing

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
HugВинаги съм искала голямо семейство с поне три деца. Сега обаче съм в осмия месец с първото и направо се чудя кой и с какъв ъкъл би се подложил отново на това Sick
То сигурно се позабравя, ама ......Не ми се вярва да се осмеля някога пак да преживея тези 9 месеца #Crazy
Всяка бременност е различна,което означава,че една следваща твоя бременност може да бъде по-лека.Колкото до забравянето,да забравя се.Аз искам три деца,но мисля да спра до две,по финансови причини.Ако пък "второто" се окажат близнаци,добре дошло.

# 5
  • софия
  • Мнения: 495
Много искам да имам 2 дечица.Засега само едното е налице,но живот и здраве след 2-3 години ще поработим и върху второто Peace

# 6
  • Мнения: 922
Искам да имам много деца, поне 3-4. И ако можем да издържим финансово ще ги имаме Praynig.
Що се отнася до раждане и възпитание... родила съм две, така че съм наясно Joy

# 7
  • Мнения: 698
Два броя.  Laughing

# 8
  • Мнения: 105
Скоро ще се появи първото. Надявам се да имаме поне още едно, но ще видим дали няма да ни мине мерака, като си имаме вече едничко.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз искам 3, и нито едно оправдание не е достатъчно основателно, за да се откажа ...   newsm30

# 10
  • Мнения: 1 006
Аз искам да имам още едно,но мъжо нещо се дърпа за второ.

# 11
  • Мнения: 426
На нас не ние минал мерака за второ. Само не знаем дали ще можем да издържим финансово. Иначе и двамата сме за 3 деца.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 2 374
3, здраве, къща и пари

# 14

Общи условия

Активация на акаунт