Какво да се справя с хремата

  • 832
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, имам следният въпрос
Бях болна с гнойна ангина, пих антибиотик на 5-тия ден ме заболя ухото, мина ми, спрях антибиотика, но хремата ми не спира, при това е гъста и е високо в носа, много трудно мога да успея да я изчистя
Та какво да си капя, някакви по специални капки ли знам ли, имали ли сте този проблем, за първи път имам такава хрема и в чудо съм се видяла. Все едно в синусите се събира
много ви благодаря

# 1
  • Мнения: 4 414
мъжът ми е с такава хрема от 2 месеца. антибиотици не е пил, защото му направиха изследване и се оказа, че бактерия няма, всичко е вирусна инфекция. УНГ специалистът му даде имуностимулатор - изопринозин- който пи по схема + капки за нос Мукосептонекс. цялостно се почувства по-добре, но още е хремав. лекарят каза да спре всякакви лекарства вече и че до седмица трябва да се оправи. това е на мъжът ми одисеята.
най-добре иди на УНГ, защото така по интернет едва ли ще получиш адекватни съвети точно за твоя случай.
успех  bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Защо не пробваш с капки екстракт от грейпфрут /Цитросепт, Цитро, Биоцитрин и т.н./ - най-малкото няма да навредят!

# 3
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Защо не пробваш с капки екстракт от грейпфрут /Цитросепт, Цитро, Биоцитрин и т.н./ - най-малкото няма да навредят!
Да поткрепям  мнението,много  добре  ми  действа на  мен и  на  детето.

# 4
Много ви благодаря, ще си взема, сега започнах някакви хапчета Sinupret, ужасна е тази хрема, уж я нямам пък не мога да дишам. Разбирам как се чувстват малките ни съкровища когато я имат Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт