Креватче?

  • 598
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Здравейте! Търсим си дървено креватче, но не сме наясно нито за марка, нито кое е качествено, нито коя цена е нормална... Ще ми се да го имаме дълго време - поне 5 год. В Айко на околовръстното харесахме едно, което си имаше две големи чекмеджета отдолу, скринче отстрани, повдигащ механизъм за матрака и част от решетката може да се сваля, но струваше около 340 лв. В началото се ентусиазирахме много, защото не бяхме виждали нищо друго, а и това изглеждаше доста стабилно, но днес като поразрових из нета, се оказа, че такива цени няма...  Confused Всичко е до към 250 лв. Като се замисля... за разликата може спокойно да се купи прилично гардеробче или скрин... Моля ви, дайте някакви идеи... Благодаря предварително! Sunglasses

# 1
  • Мнения: 127
наистина легълца  с такава цена съм виждала в един мебелен магазин. малко са скъпички, но си заслужаваха.е ние не си купихме такова по обясними причини, но и превоза щеше да ни е проблем.затова пък поръчах матрак магнифлекс. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 917
Провери в Штъркел - има и такива , които стават след това на детски легълца Peace Нашето беше към 160 лв Peace

# 3
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
нащо е от Малечко за около 170 лева на Чиполино 70х140 размер от тези тип "кошара" с две табли и две решетки на две нива с две чекмеджета...  hahaha абе всичко по две  Joy тези за които ти говориш са хубави и аз исках такова но за него место нямахме една приятелка има такова ... в момента върху чекмеджетата стои плота за повиване а в последствие се махат и с по-голям матрак става голямо легло ... аз исках такова http://images07.snimka.bg/000775623-big.jpg или това http://images07.snimka.bg/000775624-big.jpg харесах ги от един каталог и щях да правя по поръчка но както казах са прекалено големи за мястото където щеше да седи

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 14:58 от desytka

# 4
  • Мнения: 959
По-голямата част от детските креватчета който се зареждан в Айко са от Дибо. Нашето е от там и е два-пъти по евтино от Айко. Ето ти и адреса на който можеш да ги видиш с цените и промоциити им. www.dibobg.com   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 555
Поразрови се в електронния магазин Данет в сайта мисля, че там имаше доста такива легла

# 6
  • Мнения: 205
виж в дианабад на крум кюлявков

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
И нашето е Дибо.Айс е дала линка.Ние си го поръчахме в  "Пакостник",и си избрахме цветовете,с които да се комбинира.Някъде около 130излезе... Thinking

# 8
  • Мнения: 1 701
Ясно ми е, че без обикаляне няма да мине, но исках да събера мнения.
Благодаря на всички - бяхте много полезни!  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 688
Тези на dibo по-често са ПДЧ или МДФ, а не са дървени. Ако искаш наистона дървено, обикновено са чамови. Може в Айко да сте гледали на Мебел Джен, които наистина имат някои дървени.
Може би знаеш, че ПДЧ-то дълги години отделя формалдехиди, които пък са канцерогенни. Ние купихме чамово - по Пиротска след Опълченска има такива мебелни магазинчета - въпреки, че не очаквам да издържи дълго, без да се разкриви, предпочетох такова. За съжаление няма второ ниво, но замисляме да му монтираме, преди да се роди бебето.

Общи условия

Активация на акаунт