Количка Нео Нато Дакар спорт?

  • 694
  • 5
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Някой ползвал ли е такава количка?
Какви са ви впечатленията?
  bouquet

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Питай на лични mam@, а може да ти е от полза и обявата й:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105560.0

# 2
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ами, аз за това питам,защото прочетох обявата и Hug .Искам да събера мнения относно модела  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние от няколко месеца ползваме такава количка; не слагаме на нея столче за кола - нашето е друга марка.

Доволна съм, избрахме я след доста обикаляне и сравнение на модели. Искахме предимно лятна, но с чувалче и за по-студено време, за да я ползваме и през зимата, защото първата ни количка е за съвсем малко бебе и ако втората бяхме взели изцяло лятна, зимата трябваше да купуваме още една количка.

Закопчаването е стабилно;

Седалката е доста удобна; поне при моето дете веднага почувствах, че й е доста по-удобна от първата количка, която пък беше подходяща за малко и легнало бебе;

Има степен и за изцяло легнало положение - ако случайно по време на разходка бебето заспи;

Борда отпред е чупещ се и количката се сгъва без да го сваляш;

Различните сенници (летен и по-плътен) се монтират лесно, а може да се ползва и изцяло без сенник;

Не е от най-леките колички (8.5 кг по документация), но тя е все пак комбинирана, а не изцяло лятна;

Коша за багаж не става да слагаш покупки в по-големи опаковки (за разлика от други колички) - има едни кръстати метални пръчки над него; но количката все пак е за возене на дете, а не основно за пазаруване.


Та всъщност зависи каква количка търсиш - тази е комбинирана, но по-скоро лятна. Ако искаш да я видиш "на живо" - продават ги в Малечко (може би и на друго място, но ние от там купихме нашата). Ако те интересува още нещо конкретно - питай ме допълнително.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
ние ползваме такъв модел и съм страшно доволна
Имахме преди нея други две колички едната триколка,другата Макси Кози,но Неонатото немога  да я сравнявам по удобство на мен и на детето с никоя от тях.Лека, маневрена и функционална

# 5
  • Мнения: 5 255
Какво да кажа  ooooh!
Писала съм доста за количката, а в линка който е дала Трилиън /Благодаря ти Hug/ съм се опитала да снимам почти всички положения.
Когато я купихме не съм правила никакво маркетингово проучване.
Направо налетях на нея  Mr. Green - любов от пръв поглед  Heart Eyes.
Не съжалявам за инвестицията - струва си всеки лев  Peace.
slan4ogled също е написала - подкрепям  Peace
Ако трябва да съм кратка - с една дума - желязна е  Peace
Ако имаш някакви конкретни въпроси - питай - насреща съм/сме  Wink
Успех в избора   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт