Лятна срещичка за повдигане на настроението :)

  • 2 158
  • 47
  •   1
Отговори

Анкета

Да изберем дата:

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 21 юни 2006, 18:25

  • Мнения: 471
Здравейте, скъпи момичета! Аз малко се позагубих, защото съм в командировка, но скоро се връщам в България и се замислих за една среща с вас. Какво ще кажете? Става дума за седмицата от 19.06 до 25.06. Хайде, от тук нататък давайте вие предложения. И да правим списък кой ще дойде  Wink

# 1
  • Мнения: 1 320
Ей, наскоро се чудех защо в този форум не си организираме срещи.
Но пък точно тази седмица 19-25 юни ще ми е почти невъзможно да дойда. Ще видя как ще ми се наредят нещата и ще го мисля в крачка.
На 19-ти категорично не мога.

# 2
  • Мнения: 1 029
Браво на Слончи! Party
Направо избери заведение и може би да пуснеш анкета с дните, Слончи.
Аз съм за час 18.30.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
И аз съм за час 18,30 Grinning Но на 21 и 25 юни не мога - близки мои хора имат рождени дни тогава. Слончи, наистина, пусни анкета за дните.

# 4
  • Мнения: 3 376
И аз ще направя всичко възможно да дойда  Grinning За сега нямам предпочитания на дните. По принцип обичам понеделнишките срещи, не знам що.

# 5
  • Мнения: 471
Ето ви и анкетка за датите, като съм махнала 21, заради Лея Simple Smile щото тя е задължителна. Момиче също искам да дойде, дано да намериш време за нас. Мен като час 18:30 ме устройва, а за заведение - пак ли в Кривото? Или да разнообразим Wink

# 6
  • Мнения: 1 950
Слонче, изтрий си малко лични съобщения за да ти пусна едно Wink

Извинявам се за офф-а  bouquet

# 7
  • Мнения: 264
аз няма да имам възможност на 21ви, че либето е рожденник ;о)))))иначе съм на линия и с удоволствие ще се присъединя  Flutter

# 8
  • София
  • Мнения: 4 273
Ха! Лъчезарка, и твоето ли либе е на 21 Shocked И моето е на тая дата Crazy Хайде ела на срещата, че да обменяме челен опит Wink

# 9
  • Мнения: 529
Хич не е лоша таз идея за срещичка, аз гласувах за 19, понеделник, че да ми почне на добре седмичката  Wink с готини хора и забавление. Grinning

# 10
  • Мнения: 4 000
Здравейте момичета и аз гласувах за дата -  и да ви кажа - много се вълнувам! Blush (а и мъничко се страхувам!)
Аз нямам отсега дати в които не мога, но понеже Момиче на може на 19, а на 21 има рожденници, 22 пък е след рожденните дни и може да има изморени или недоспали празнуващи, гласувах за 20!

# 11
  • Мнения: 1 441
На мен понеделник ми е май най-удобен ден, но пак не е сигурно че ще мога да дойда....  Confused

# 12
  • Мнения: 471
Такааааа, гласуването е прекратено и тъй като повечето гласове са за понеделник остава за дата на срещата
ПОНЕДЕЛНИК, 19.06.2006, 18:30ч в пицария "Браво"

за тези, които не я знаят ще потърся линк, за да се ориентирате (там беше една от предните срещи). Адресът е: ресторант-пицария"Браво"ул.Аксаков 12/бившият Кристал,на ъгъла-между ул."6-ти септември"и ул.Аксаков"/,в градинката на Кристал
Пицария Браво

Сега трябва да се преброим: Данидан, Какичка, Теди Николова, Куки, Лея, Гризката, БАН, Цветунчо, Лъчезарка, blueeyes и аз.
Моля, който не си е видял името в списъка, или го има в списъка, но няма да може да дойде - да ми прати ЛС или да прати ЛС на Данидан.
До понеделник  Hug

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 17:36 от slonchetka

# 13
# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Включвам се за срещичката - независимо кога и къде е !

Общи условия

Активация на акаунт