Грозно, но ... модерно!?

  • 18 912
  • 241
  •   1
Отговори
  • Мнения: 739
Всеки сезон има нещо абсурдно на мода, което масово залива магазините и някои фешън маниачки не го подминават. Споделете от какво се възмущавате вие и какво не бихте носили, независимо колко е модерно.
Преди години бях много резервирана към острите обувки и трудно си купих няколко такива, поради отсъствието на други по магазините. Сега посвикнах и по-ми харесват.
Никога не бих обула панталон/дънки тип потури - крачолите се сливат малко над коляното и дъното виси. Гледала съм ревюта по тв на известни дизайнери и идеята доколкото я схванах беше нагоре пола, надолу - панталон. Но на някои мацки, които виждам по улиците ни, им стоят ужасяващо!
Не бях голям привърженик и на тъмно-кафявото, модерно зимата. Мразя този цвят, много трудно се комбинира и мисля, че няма да е модерен отново близките 10г.
Няма да си купя и хита на това лято дънки/панталон до коляното точно. Изглежда ми сякаш ще ходя за гъби, а не на работа - в офис!
Това са субективни преценки и всеки може да си каже мнението, да няма обидени  Laughing

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 16:18 от eci

# 1
  • Мнения: 4 806
- потурите тази година - гола да ходя, няма да ги сложа;
- острите носове на обувките, които ми приличат на ски - аналогично, по - добре боса.

>> цветова гама никога не спазвам (имам предвид модната за сезона), понеже си имам свои цветове;
>> аналогично за дължините на дрехите

# 2
  • Мнения: 356
На мен пък дънките до коляното много ми харесват и вече имам два чифта.Удобни са за тичане след малката, а и държат по-хладно отколкото дългите.
Но виж за панталоните тип потури съм напълно съгласна с теб.Стоят смешно.
Аз не харесван "харемските" пантофки с много пайети по тях.Никога няма да си купя от тях.Да не вземе да се обиди някой.Вкус другар няма Wink

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
На мен ми изглежда ужасяващо да се носят къси чорапки със сандали с висок ток, па макар и без. Също не ми харесват дължините на панталоните до коляното, особено за по-официални събития. Shocked
И още доста неща не ми харесват, но като се сетя ще ги напиша.

# 4
  • Мнения: 9 063
От миналата година насам модата просто ме хвърля в оркестъра Tired
Разби ми се детската психика Crazy
Много трудно си избирам дрехи именно пради тази причина.

# 5
  • Мнения: 4 371
Единствено като че потурите не мога да възприема. Страшно са ми грозни и противни Stop

# 6
  • Мнения: 4 546
ами не си купувам дрехи, които ще нося само 1 месец и другата година няма да нося.

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 844
И аз никога не бих облякла от тези потури, струват ми се ужасни.

Но виж дънките до коляно ми харесват, е не за работа в офиса, но за ежедневието стават.

# 8
  • Мнения: 1 753
Не харесвам и няма никога да си купя:
- раздърпани поли - все едно някое куче ги е ръфало по краищата. Същото и за този тип блузки  Grinning
- "харемски" обувки и чехлички с пайетки и бродерийки  Crazy
- потури тоже
- чанти с огромни катарами, ципове, заврънтулки, плитки, катинарчета, капси и т.н.

Иначе и аз се кефя на панталони до коленете. На мен просто ми стоят и са ми супер удобни. Но на работа не бих отишла така де...  Mr. Green Освен това обожавам кафявия цвят, особено в комбинация с оранжево и светло синьо. Обичам и тъмно или маслено зелено, бежаво, бордо... Но на мен тези цветове ми стоят. Например синьо хич не ми стои... Така че всеки си има неговия си вкус, пък и на всеки му стои различно всичко...

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Давам своя глас против потурите. Не бих обула също и чехли или обувки тип пантофки с пайети и изобщо, каквито и да било дрехи с пайети.

# 10
  • Мнения: 2 255
По принцип не залитам по модните тенденции  Joy но има неща, с които не мога да си се представя и не бих обула/облякла, напр.:
- потурите  #Shocked
- панталони до коляното (особено в офиса) Rolling Eyes
- обувки с пайетки и много бродерии  #Crazy
- пола в/у панталон  Confused
- къси чорапки и обувка/сандал
- това се сещам в момента... е и разбира се нещо, което не ми стои добре, независимо какво е и колко е модерно  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 1 621
Определено потурите и обувките с пайетки. Хич не ги харесвам. Confused

# 12
  • Мнения: 1 455
Потури никога няма да сложа, изобщо не ми харесват.
Дънки до коляното - харесват ми и имам 1-2 чифта.
За острите обувки - имам един чифт, но не ги нося, защото са ми много неудобни. Не всички модели от острите обувки ми харесват, но има някои, които ми допадат.
Кафявото ми харесва, но нямам много такива дрехи, май само едно яке  newsm78
Тази година са модерни и обувките на платформа и вече си взех два чифта, но не защото са на мода, а защото винаги съм ги харесвала тези обувки. Е, зависи и от платформата де - онези тип "танк" не ми допадат.
По принцип не се водя по модата - нося това, което ми харесва и това, което мога да си позволя.

сега видях и постинга на Ал Бънди - на същото мнение съм.
За полата над панталон - не ми харесва, което означава, че не бих тръгнала така, а същото важи и за сандал с чорап!

# 13
  • Мнения: 9 063
Да направим акция против потурите Laughing
Май на никой не му харесват, ама защо тогава масово се носят Thinking

# 14
  • Мнения: 2 257
Иска ли някой да ми ги покаже тези потури? Уж си бях миналото лято месец и половина в БГ - не видях такива? Или сега са наизлезли на мода? Моля и благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт