Бременност и море

  • 527
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 198
 Сетила съм се да ви попитам след като вече стана проблема. От осем дни съм на море- водата е адски студена, но нали знаете как е като се припичаш цял ден-все ти се иска да се поразхладих. Та така и аз правех, а сега имамнякакво течение и болежки ниско долу на пупата. Мислите ли,че е настинка и трябва ли да се прибера или да си поостана още няколко дни? Доста съм притеснена и ми е гузно/имам угризения,че може нещо да съм му навредила на бебока с безразсъдството си/. Моля ви посъветвайте ме какво да правя Cry Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 381
Аз бих се прегледала при гинеколога, колкото се може по-скоро.
Дано не е нещо сериозно.

# 2
  • Мнения: 255
Или намери гинеколог там на морето ...
Казват че за бременни не е полезно печене на слънце. Беше добре да ходиш сутрин до 9.30 и следобед след 15.30...
Морската вода не би трябвало да е толкова болестотворна, но за студена - студена е.
Не се шашкай сама, ами отиди на лекар ... организма ни може да се справи с доста кофти неща, ако отвътре си спокойна.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Може да са ти изстинали яйчниците от студената вода ConfusedНе можеш ли да звъннеш на доктора си?

# 4
  • Мнения: 8 917
Може да са ти изстинали яйчниците от студената вода ConfusedНе можеш ли да звъннеш на доктора си?
И аз за това се сетих newsm78

# 5
  • Мнения: 87
Аз бях на морето когато бях в 3 месец и искам да ти кажа че направо се разбих от плуване,но внимавах със слънцето.Аз мисля че на бебока нищо не можеш да направиш,той е на сигурно място,но гъбичките може да си направила от солената вода.поне така съм чувала

# 6
  • Мнения: 4 621
Най- добре се консултирай се с гинеколога си. Аз също се замислих, че най вероятно яйчниците са ти изстинали от студената вода Thinking

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Писах вчера по темата, а сега ми ги няма постингите Какво не ви хареса в тях, че ги изтрихте?  newsm78 Това към модераторите!

# 8
  • Мнения: 5 391
В кой месец си?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 067
И аз бях два дни на море, но в последствие доста ми се накараха докторите.

Морската вода и плуването били супр за бременните, но пък слънцето било съвсем противопоказно. Едно че кожата била изнежена и ставали адски петна, второ че бебчовците май не обичали много много топлото.

Дано не си настинала!

Общи условия

Активация на акаунт