Препоръчайте ми , моля , хубав хотел в Пловдив !

  • 6 740
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Здравейте ! Другата седмица ще бъдем в Пловдив за три дни и искам да направя резервация . Много моля за препоръки и координати на  някое сладко хотелче . Предпочитам да е в центъра !  Hug Помагайте !

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Под сладко хотелче какво имаш предвид? Какви са изискванията ти? Ориентировъчни цени?

# 2
# 3
  • Мнения: 4 668
Под сладко хотелче какво имаш предвид? Какви са изискванията ти? Ориентировъчни цени?
Имам предвид наистина хубав хотел , нов или реновиран , с климатик , TV и т.н. Цената не е важна , става въпрос за две нощувки само .

kadrokosa , много благодаря !    bouquet

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Моля, моля!
Аз съм била в Лайпциг - не ти го препоръчвам - никак даже!
 Wink  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз засега се спрях на АРТ ХОТЕЛ " ДАЛИ " , допада ми и като местоположение и като интериор !  Grinning

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Наистина е нещо по-различно! Браво за избора! Дано си изкарате суперско!  Peace Peace Peace

# 7
  • Мнения: 4 668
 smile3525 Мерси !

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Здравей!
Не съм виждала лично стаите на Дали, само в кафето съм сядала. Според мен има 2 основни недостатъка: намира се в супер лудницата на центъра, в малките улички- шумно е много, няма къде да оставиш колата си, стаите са ултра тесни. Мога да ти препоръчам няколко наистина хубави хотели, с просторни стаи, защото мен ме хваща клоустрофобия, при теб може това да не е водещо. Та личната ми класация е:
1. Севън хилс- намира се в подножието на Стария град, просторен е, има паркинг, обслужването е на високо ниво.
2. Кендрос- на няма 5 минути с кола от центъра. Това е може би хотелът с ной-огромни стаи, които съм виждала Laughing, има паркинг.
3. Алианц-на пешеходно разстояние 10 минути от центъра. Има паркинг, просторен е, има енотека, ако сте любители.
И трите хотела са нови и мисля, че предлагат повече, отколкото са цените им. Дано съм ти била полезна.

# 9
  • Мнения: 4 668
jul , благодаря !   bouquet Аз " Дали " го разгледах само виртуално и ми се стори хубав , но това наистина са недостатъци и определено ще ме откажат от там . Мразя тесни стаи и лудница , за невъзможноста за паркиране да не говорим .
Дай моля те някакви координати на Севън хилс и Алианц Laughing

# 10
  • Мнения: 3 216
С две рьце сьм за Севьн хилс.Точното определение може би е уютен,сладурски,с хубави стаи,супер модерен,на хубави цени и в много приятна част на града-близо е до центьра(на няма и 5 мин пеш) а е тихо.Стаите са с карти,има кабелна ,мини бар и всякакви глезотии.Ресторанта сьщо е супер.Има си паркинг.Управителите са много интелигентни и вьзпитани млади хора.Абе голям фен сьм му.

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 223
Санкт Петербург това е бившият Ленинград,там има хубав аква парк, скъпичко е но теб не те бърка.  bouquet

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Санкт Петербург това е бившият Ленинград,там има хубав аква парк, скъпичко е но теб не те бърка.  bouquet
Всъщност изобщо не е толкова скъпо- 48лв. е единична стая с Интернет и закуска, вчера правих резервация за колега на мъжа ми (за сравнение - в "Лайпциг" стаята е 38лв.).

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Санкт Петербург това е бившият Ленинград,там има хубав аква парк, скъпичко е но теб не те бърка.  bouquet
Зависи кой какво търси. Колкото и да е луксозен в момента е огромен бивш соц. хотел. Според мен е идеален за бизнес, сватби, абитуриентски балове, но не и за семейни посещения. Севън хилс (дали са ти линкове) някак си е по в духа на града, а и обслужването е наистина на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт