ФУТБОЛ - Световно 2006

  • 2 525
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Казвайте сега, татковци, кой  има най- голям шанс за победа на Световното, за да знам на кого да стискам палци!
  newsm10 newsm53




ПП темата ми е вдъхновение от  тази на ivalex " Световното по Футбол имате ли фаворит  " в подфорума"родители в чужбина"

# 1
  • Мнения: 3 569
Бразилия и Англия са фаворите според мен. Немците са домакини, което им дава доста предимства, вкл. и съдийската подкрепа, но те са много слабички, а съдиите не могат да те побутват през цялото време.

# 2
  • Мнения: 7 914
 #Crazy
 Не мога да повярвам, че  някой се включи по темата! newsm44


И на мен бразилците ми изглеждат като най- вероятните победители, по пътя на логиката...все пак са печелили най- много пъти! Thinking



за включването  Hands Thumbsup

# 3
  • Мнения: 5 391
Вече нямам търпение да почне Световното Party

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Много ми се иска да има ИЗНЕНАДА  и някой забравен от Бога отбор така да грейне на футболната сцена и да влее емоции на терена. Да се отклоним малко от класиката в жанра. #Crazy

# 5
  • Мнения: 377
И аз да се включа, въпреки че не съм татко.  Wink
Моите фаворити са Аржентина и Италия.
Бразилия като цяло са най-силния отбор, но принцпно много рядко на такива първенства печели най-добрият. А Англия и Германия ми се струват много набедени фаворити с тия никакви футболисти. То вярно, че Бекъм е много добър /колкото и да ми е неприятен няма как да не го призная/, но пък е само той, е и Руни, ако евентуално играе. Немците няма нужда да ги коментирам, единственото им предимство е, че са домакини, но не мисля, че това е достатъчно, за да станат световни шампиони.
Не остана вече. newsm44
Приятно гледане на всички и наздраве!   beer

# 6
  • Мнения: 2 907
Ние ве4е подготвяме бирата и мезето за тази ве4ер, моят мили4ък се радва, 4е ще гледаме футбол заедно Simple Smile Ина4е аз също се надявам Бразилия да не стане ОТНОВО световен шампион, малко разнообразие трябва. Моят сладур е за Германия ( понеже е германец  Mr. Green), а аз съм за Тринидад Тобаго  Joy

# 7
  • UK
  • Мнения: 1 334
ааа не подценявайте Англия- Стивън Джерард е играча, Бекъм е там да вдига продажбите на фланелките  Grinning

# 8
  • Мнения: 394
Бразилия,Англия,Германия.Тези са с най-големи шансове според мен.Иска ми се да не са германците,за да се разбие малко тая вечна представа,за страната домакин.Иначе аз съм за Бразилия,но и Англия и Аржентина са добри според мен.

# 9
  • Мнения: 631
Ами то Бразилия си е вечния фаворит, но нали знаете - винаги има някой по-късметлия.

# 10
# 11
  • Мнения: 7 430

И аз съм за тях, както и за Англия или Украйна Peace

Абе верно ли е, че ако Англия спечелила, Бекъм обещал да се снима гол по пищов newsm78 ... или аз пак съм сънувала Mr. Green

# 12
  • Мнения: 8 505
Много ми се иска да са Англия,но май няма да ме огрее.И бразилците не са лош вариант.

# 13
  • Мнения: 4 473
Бразилия, Естествено! Heart Eyes Компромисен вариант от мен - Италия  Wink

# 14
  • Мнения: 577
Само Аржентина!!!
Слави онази вечер каза много як виц:
Мъж се прибира в къщи и казва:
-Жена ако имаш нещо да ми казваш давай,защото от утре започва световното.
хахахахаха Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт