Фототапети или тапети и фриз

  • 27 502
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 182
Здравейте!Предстои ни направата на детска стая.Вие какво ще кажете-тапети( детски) и фриз:цветен латекс и фриз или детски фототапет и латекс newsm78
Фототапетите не са ли демоде newsm78 гледам,че има в Домко.Мога да рисувам и си мислех едната стена да я нарисувам,но ще имам ли време newsm78...
Вие какви идейки ще дадете?Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 655
И на нас ни предстои скоро. Намислили сме детската да е с латекс (или от тези дишащите мазилки) и фриз с детски мотиви най-горе, точно под тавана. В  темата със снимки на детски стаи някой беше пуснал нещо подобно и много ми допадна.

# 2
  • Мнения: 2 220
Нарисувай ги! Няма по-прекрасен и оригинален метод да украсиш стаята на детето си. И ще знаеш, че си положила труд за нещо красиво.

# 3
  • Мнения: 8 917
Нарисувай ги! Няма по-прекрасен и оригинален метод да украсиш стаята на детето си. И ще знаеш, че си положила труд за нещо красиво.
А ако все пак не стане - тапети и фриз....а може и комбинирано - зависи как се направи Peace

# 4
  • Мнения: 47 897
при нас е фриз и латекс,фриза не е най-горе обаче
на тавана има планети и звездички,светещи

# 5
  • София
  • Мнения: 35 814
Зависи от стаята. Ако е по-мрачна, един фототапет би стоял добре.
Стените боядисани в топли цветове ( зависи от цветовете на фототапета) - ще стане супер.
Тапети с фриз и това не е лощо, аз харесвам фризовете, които се слагат на средата и разделят тапета на 2. Ако стаята е много светла и просторна - това би стояло добре.

# 6
  • Мнения: 1 146
Щом можеш да рисуваш - давай Peace Винаги съм си мечтака някой ден сама да нарисувам стаята на детето си, но....съм с две леви ръце Laughing Иначе в нас е цветен латекс и фриз, който е залепен малко над нивото на детското креватче. Много е хубаво с фриз- цялата стая се променя.

# 7
  • Мнения: 5 475
Цветен латекс и фриз!  Peace

# 8
  • Мнения: 819
Аз ще кажа как е у нас-като предложение: 1-во стените си бяха само с латекс,след това сложихме фриз/ малко под средата на стената,а под него залепихме много готин детски тапет-стана много весела комбинация! И определено съм ЗА тапет и фриз ! Не понасям фототапети!

# 9
  • Мнения: 1 599
Четох в едно списание, че фототапетите се връщали на мода /като всяко нещо Simple Smile/
Аз също имам идея да нарисувам едната стена, а останалите ще са в различни цветове латекс, но светлички

# 10
  • Мнения: 1 182
Аз май се спрях на това да нарисувам едната стена.Как мислите-един голям жираф-на цялата стена!? newsm78

# 11
  • Мнения: 1 599
Аз мисля да нарисувам Мечо пух, трева, цветя, слънце, може и прасчо и тъгъра /ако остане място/ Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 182
Ще рисуваш толкова неща-браво Laughing а с какви бои мислиш?Някъде тук бях чела че с темперни.А сетих се-ако искаш идеи за рисунки има във форум продавам-в книга на  похвалите...Много сладки рисунки има там.

# 13
  • Мнения: 7 474
Латекс и фриз или рисунка!

# 14
  • Мнения: 1 599
Лати, сега ще проверя за идеи там където казваш Simple Smile а иначе бях пуснала тема с какво се рисува на стена http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96724.new#new

Общи условия

Активация на акаунт