Чиполино Гранд Комфорт

  • 1 295
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 936
Въпрос към тези, които скоро са купували такова столче за хранене - навсякъде ли е около 160 лева? Намира ли се и по-евтино? Четох, че в склада на Чиполино ги имало за по 122 лв, но се обадих тази сутрин и ми казаха, че е 160  Rolling Eyes
И все пак - дали ги има и по-евтини...

# 1
  • Мнения: 8 917
Въпрос към тези, които скоро са купували такова столче за хранене - навсякъде ли е около 160 лева? Намира ли се и по-евтино? Четох, че в склада на Чиполино ги имало за по 122 лв, но се обадих тази сутрин и ми казаха, че е 160  Rolling Eyes
И все пак - дали ги има и по-евтини...
По-евтино от 125 в Пакостник не съм виждала. Нашето го взехме от Малечко за 150 лв. Един съвет - гледай да е модел 2005 - т.е. с разграничител мижду краката /много е удобно, защото не е нужно да слагаш постоянно коланите/, с 2 табли и с кошничка отдолу настола за играчки Peace

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Скоро не съм го купувала, но го купих точно от склада на Илиянци.
Отиди обаче на място, сигурно е 122лв, но по телефона не казват, защото не знаят кой пита.
Така ми обясниха като отидох да го купувам, че по телефона не казват точната цена, от конкуренция ли е ги е страх, знам ли.....отиди на място за по-сигурно.
Нашето не е последният модел, но столчето определено си заслужава, дъщеря ми е почти на 4год и си го ползва още без проблем, само на него се храни.

# 3
  • Мнения: 8 917
Ами в сайта им пише, че е 156... виж http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1553.
Ти кога си го гледала за 125? Предполагам, че вече са вдигнали цената...
Преди 8 месеца Embarassed когато ходих за пръв и за последен път до магазина за да огледаме за една количка за близнаци - подарък на наш колега Peace

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
аз го купих 122лв. 2003г, но може и наистина оттотага да са му вдигнали цената.

а това в сайт-а сега видях , че пише до 3г е пълна глупост.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 936

а това в сайт-а сега видях , че пише до 3г е пълна глупост.


Какво искаш да кажеш? Че се ползва по-кратко време ли?

# 6
  • Мнения: 8 917

а това в сайт-а сега видях , че пише до 3г е пълна глупост.


Какво искаш да кажеш? Че се ползва по-кратко време ли?
Лиорена по-горе ти каза, че дъщеричката й е на 4 г и още си го ползва Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 936
Да бе, да, сега прочетох и точно исках да си изтрия мнението, пък погрешно си изтрих предишното...карай  Laughing

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Lodsi, ама много е сладка твоята Лора, пу пу, страхотна бебочка Heart Eyes

Да, значи това столче спокойно може да се ползва и след 3 годишна възраст, това ограничение 3год, не трябва да си взима под внимание. Особено когато е свикнала на него да се храни, няма никакъв проблем и на 4 да се ползва.
 Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 1 936
Lodsi, ама много е сладка твоята Лора, пу пу, страхотна бебочка Heart Eyes


Мерси  lovekiss

Ами ще си го вземем това столче, дано да й хареса да стои на него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт