Може би като компенсация за "Жена шофьор?"

  • 1 811
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 301
Мили дами (и 1-2 техни половинки), с предната си тема ни най-малко не съм искал да засегна жените с мнението ми, че не са за таз' работа. Въпреки, че може би тона ми го е постигнал. За което се извинявам. Flowers Rose Flowers Bouquet

Аз съм привърженик на това, че няма "мъжка" и "женска" работа, но в същото време мисля, че има ясно изразени професии или по-точно области, в които един от двата пола се справя много по-добре. Шофирането, автомонтьорството, военните играчки и др. са си неща, в които можещите жените са рядко изключение. В същото време, когато става въпрос до области където е нужна повече топлина, интуиция, ориентация в непонятните за повечето мъже човешки отношения, то там жените определено са в свои води.

Ето една усмивка като компенсация Simple Smile

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ха-ха......ти ли си го правил ?

# 2
  • София
  • Мнения: 688
аз пък ти предлагам да се гръмнеш
толкова ограничени изказвания написа в онази тема, че просто нямам думи

# 3
  • Мнения: 6 167
ха ся извади шофорането от списъка с миньорството и ще се подпиша.
 
кондев, да ти спомена само, че в страни, като тази в която понастоящем живея
на мъжете и през ум не им минава за комплексарския ти сексизъм и предрасъдъци по отношение на шофирането.

шофирането е общ начин на придвижване и за двата пола, който е гарантиран тук още от 60тте години на миналия век - тоест, в момента редовно виждам бабички на по 80 години да карат колите си към супера. тоест, тия неща са преживяни с покачването на стандарта всъщност.естествено, като мъж кара някоя лада 7ца, а до него жена кара мерцедес клас А, няма как да останеш безразличен , това е пълен факт.

всички комплекси ще избият в полза на това каква к..ва е и как за нищо не става , като шофьор.

дано намериш мир със себе си по-скоро, защото и в Бъглария сексизма не се толерира вече. май.
тоест, си на изчезване.
но не знам как е към сливенския край. ( кондев не е ли фамилия със сливенски произход?)

  bouquet

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
...изобщо няма спор, че жените са по-можещи, по-знаещи и във всяко едно отношение са 'по'. Та какво викаш? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 473
Айде малко реклама на сайтчето Tired

# 6
  • Мнения: 6 167
абе, кондев, на мен ми е ясно защо майки са тука, ама ти чи го дириш тука в работно време  Twisted Evil?? или шефката я няма днес?   Joy




# 7
  • Мнения: 301
ха ся извади шофорането от списъка с миньорството и ще се подпиша.
 
кондев, да ти спомена само, че в страни, като тази в която понастоящем живея
на мъжете и през ум не им минава за комплексарския ти сексизъм и предрасъдъци по отношение на шофирането.

шофирането е общ начин на придвижване и за двата пола, който е гарантиран тук още от 60тте години на миналия век - тоест, в момента редовно виждам бабички на по 80 години да карат колите си към супера. тоест, тия неща са преживяни с покачването на стандарта всъщност.естествено, като мъж кара някоя лада 7ца, а до него жена кара мерцедес клас А, няма как да останеш безразличен , това е пълен факт.

всички комплекси ще избият в полза на това каква к..ва е и как за нищо не става , като шофьор.

дано намериш мир със себе си по-скоро, защото и в Бъглария сексизма не се толерира вече. май.
тоест, си на изчезване.
но не знам как е към сливенския край. ( кондев не е ли фамилия със сливенски произход?)

  bouquet

Защо ми се струва, че това е за другата тема?

# 8
  • Мнения: 301
абе, кондев, на мен ми е ясно защо майки са тука, ама ти чи го дириш тука в работно време  Twisted Evil?? или шефката я няма днес?   Joy

Шефката е на шофьорски курс Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Не го яжте човека, опитва се да се извини Tired. По отношение на това какво прави тук, аз смятам, че всеки може да прави каквото си иска, където си иска, нал' тъй?

# 10
  • Мнения: 495
страхотно, благодаря kondev
 Flutterаз не се засягам от сексистки теми, образно казано Wink
и аз смятам, че има неща, с които мъжете се справят по-добре Simple Smile
и, да ти кажа честно, УЖАСНО МРАЗЯ да шофирам и го правя само при крайна необходимост Close
все пак разстоянията си казват думата, както и преди всичко нуждите на бебчо Confused
а ако не съм с него, си ползвам "Мерцедеса" на градския транспорт Laughing

# 11
  • Мнения: 3 569
Прочетох и другата тема на kondev и не разбирам защо го нападате. Човекът казва, че по-голямата част от жените са много лоши шофьори, което си е самата истина.
Относно съпоставката между броя на ПТП-ата направени от жени и мъже - нормално е повечето катастрофи да са по вина на мъжете шофьори по простата причина, че има 5 млн. водачи от мъжки пол и 1.2 млн. от женски.

Научно доказано е, че мозъците на двата пола са различни. Пространственото усещане при жените е много по-слабо развито. Това е и причината 98% от жените да не могат да паркират превозните си средства.
Ако говорим за недостатъците на мъжете, мога да дам за пример бардака, който настъпва в кухнята, когато мъжете се хванем да готвим /при хората с по-голям опит пред печката това не е така, но и таксиметровите шофоьрки нямат проблем с паркирането/. Причина за това е, че не сме толкова последователни и ситематични като жените.

# 12
  • Мнения: 495
déjà père  Peace
и аз мислех да го напиша, но се възпрях, за да не помисли някой, че чета лекции Flutter

# 13
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Господа, които създавате или участвате в в подобни теми,

Вашите извинения, а още по-малко вашите оценки не са ми необходими! Живея, работя и се забавлявам според моите собствени разбирания. Дан плащам само на хора, които имат голямо значение за мене.
Вместо да се захласвате с такива "провокативни" теми, работете върху възпитанието, превъзпитанието, усъвършенстването и т.н. на вашите собствени съпруги и приятелки.

# 14
  • София
  • Мнения: 771
Господа, които създавате или участвате в в подобни теми,

Вашите извинения, а още по-малко вашите оценки не са ми необходими! Живея, работя и се забавлявам според моите собствени разбирания. Дан плащам само на хора, които имат голямо значение за мене.
Вместо да се захласвате с такива "провокативни" теми, работете върху възпитанието, превъзпитанието, усъвършенстването и т.н. на вашите собствени съпруги и приятелки.


Аз бих добавила Г-на да започне и да работи, да отговаря на въпросите зададени в неговия форум, където се подвизава като админ и да си продава софтуера.

Общи условия

Активация на акаунт