Диета, но за качване на килограми

  • 510
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 752
Знам, че повечето жени имат обратния проблем, но и да си твърде слаба пак е гадно...
След като спрях да кърмя много бързо смъкнах повече килограми отколкото бях качила през бременността. Сега направо не знам как да кача поне 5-6 клограма, защото вече ще заприличам на скелет....пък и от толкова слабост никаква женственост в мен не остана...

Естествено искам да кача някой друг грам на гърдите, но това предполагам ще  е най-трудно.

Дайте идея какви храни да ям или да взема някакви хранителни добавки (нямам впредвид анаболи). Абе не знам...ако някои се е справил поне до някаква степен с такъв проблем да каже...

# 1
  • София
  • Мнения: 35 946
Моята сестра имаше такъв проблем / с нея сме пълна противоположност Wink/
Ядеше си нормално + 3/4 шоколадови вафли. Дори се смеехме, че най-после е открила своята диета. И много ядки ядеше, всеки ден по 100-на грама. Опитай така и дано да ти свърши работа.

ПП. Преди това обаче виж причината за отслабването да не е някакво заболяване /напр. зах.диабет, щитов.жлеза и т.н/

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
   ЕЕЕЕЕЕХХХХХХ, да ти имам проблема hahaha hahaha
Сега по същество, чети темите за отслабване и каквото е противопоказано за нас дебелите го консумирай в големи количества... а и по малко движение Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 936
ако ти се спортува Rolling Eyes аз съм го правила това-след излизане от залата веднага нещо калорично за хапване.но незнам дали има ефект,защото след 20-ят ден разбрах че съм бременна......... Cry

Общи условия

Активация на акаунт